Suknie ślubne 2020 - Alon Livne White, kolekcja 2020

Sezon ślubny 2020 zbliża się wielkimi krokami, dlatego kontynuujemy nasz bardzo lubiany przez Was, drogie Czytelniczki, cykl przeglądu sukien ślubnych w poszukiwaniu tych najpiękniejszych, najciekawszych i oryginalnych kreacji. Tym razem, zabieramy Was w podróż przez gorący Tel Aviv, aż do Nowego Jorku, gdzie obecnie stacjonuje projektant i marki Alon Livne White - Alon Livne.

suknie ślubne Alon Livne White kolekcja 2002 Athena wedding dress inspiracje trendy ślubne 2020

Uwielbiany przez wiele gwiazd projektant już w wieku 20 lat pracował dla największych europejskich marek modowych takich jak Alexander McQueen, czy Roberto Cavalli, by nieco później dać się poznać szerszemu gronu odbiorców dzięki udziałowi w Project Runway Israel. Obecnie Alon Livne przeniósł się do Nowego Jorku, gdzie tworzy nie tylko modę ślubną, ale i także ubiera czołowe gwiazdy. Udało nam się skontaktować bezpośrednio z projektantem i zadać mu kilka pytań na temat trendów ślubnych w sezonie 2020. Zapraszamy do lektury!

O tym, co będzie modne, czyli szybki wywiad z Alon Livne o trendach w sukniach ślubnych 2020

Wymień 3 trendy ślubne, które twoim zdaniem będą wiodące w sezonie 2020

Uważam, że nowoczesne suknie ślubne przecinają i lekko zamazują granice pomiędzy modą ślubną i wieczorową.  Eleganckie i idące z duchem aktualnych trendów modowych suknie ślubne to właśnie to, o co pytasz. Suknia ślubna, na którą spojrzysz po wielu latach, a ona wciąż pozostanie piękna i ponadczasowa.

suknie ślubne Alon Livne White kolekcja 2002 Athena wedding dress inspiracje trendy ślubne 2020

Jeśli miałbyś zgadywać, wymień 3 modele sukni ślubnych z twojej kolekcji 2020, które zostaną bestsellerami

Myślę, że największą popularnością będą cieszyły się modele Andrea, Celine i Elena - to one będą hitami.  Każda z nich jest idealna, a jednocześnie kompletnie różna w stylu, każda ma w sobie tę szykowną i elegancką estetykę, o której mówię, to coś, z czym każda Panna Młoda może się identyfikować i czego pragnie, by wyglądać absolutnie pięknie na swoim ślubie i weselu.

suknie ślubne Alon Livne White kolekcja 2002 Athena wedding dress inspiracje trendy ślubne 2020suknie ślubne Alon Livne White kolekcja 2002 Athena wedding dress inspiracje trendy ślubne 2020

Ślubne dylematy - założyć biel, czy postawić na oryginalność i zdecydować się na suknię w kolorze?

Moim zdaniem, nie można wybrać źle, stawiając na klasyczną, ponadczasową suknię ślubną w odcieniu kości słoniowej ;).

suknie ślubne Alon Livne White kolekcja 2002 Athena wedding dress inspiracje trendy ślubne 2020

Twoim zdaniem, jaki trend będzie skrajnie różny od poprzednich lat?

Łączenie teoretycznie niepasujących do siebie materiałów w modzie ślubnej jest czymś zdecydowanie innym i interesującym - uwielbiam to bezgranicznie. Na przykład - nabijane kamieniami sprzączki w moich sukniach Ivy i Zoey - piękne starcie ostrych materiałów z romantycznymi detalami.

suknie ślubne Alon Livne White kolekcja 2002 Athena wedding dress inspiracje trendy ślubne 2020

Kilka słów o kolekcji Alon Livne White jesień/zima 2020 - Athena

Najnowsza kolekcja marki Alon Livne White -Athena, zyskała swoją nazwę od największego źródła inspiracji - pochodzącej z greckiej mitologii, bogini Ateny. Atena była uważana za boginię mądrości, odwagi, inspiracji, rzemieślnictwa i zręczności.  Cechy, które Livne zauważa w dzisiejszej kobiecie - pewność siebie i samodzielność, dzięki której ma ona prawo i siłę do wyboru swojego własnego stylu, może być także  tak silna, zalotna, delikatna i zmysłowa, jak tylko chce. To właśnie ona sama jest odpowiedzialna za swoje własne piękno.

Kolekcja Athena ukazuje ten miks idealnie do siebie pasujących przeciwieństw, które, w różny sposób, ucieleśniają Panny Młode Alon Livne.  Niezależnie od tego, czy jest to jej siła ukazana przez metalowe klamry, lekko zmiękczone przez nieustraszenie połyskujące w nich dżety, czy jej unikatowość ukazana za pomocą połączenia miękkich, delikatnych koronek z dodatkiem ręcznie zdobionych materiałów i nowoczesnych krojów.

Panna Młoda nosząca Alon Livne nie obawia się szukania inspiracji w przeszłości, jednocześnie ze świeżym, unikatowym spojrzeniem i przyszłościowym podejściem. Panna Młoda nosząca Alon Livne jest swoją własną bohaterką, dokładnie tak, jak bogini Atena.

Niestety, suknie ślubne Alon Livne White nie są dostępne w Polsce, jeśli pragniecie je przymierzyć, musicie udać się do Paryża, Berlina, Zurychu lub Kijowa.
Całą kolekcję Athena znajdziecie w galerii poniżej.

Materiał przygotowany przez: Alon Livne White,
www.alonlivnewhite.com


Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj