Suknie ślubne 2020 - Galia Lahav, kolekcja Fancy White

Sezon ślubny 2019 dobiega końca, a światowe stolice mody rozgrzewają pokazy mody ślubnej na przyszły rok. Aby wprowadzić Was nieco w atmosferę oczekiwania na zbliżające się miesiące, mamy coś ekstra! Przygotowałyśmy galerię z najnowszą kolekcją sukni ślubnych marki Galii Lahav na sezon 2020 - Fancy White, ale to nie wszystko... Udało nam się zadać teamowi kreatywnemu marki 4 krótkie pytania o trendy ślubne na sezon 2020. Jesteście ciekawe, co w świecie wielkiej mody ślubnej piszczy? Zapraszamy do lektury!

 ślub wesele suknie ślubne suknia ślubna sezon 2020 kolekcje sukni ślubnych sezon 2020 Galia Lahav fall 2020 Fancy White 2020 inspiracje porady

Krótki wywiad o trendach z teamem kreatywnym marki Galia Lahav

1. Jakie trendy zawładną sukniami ślubnymi w sezonie 2020? Podaj najważniejsze z nich według ciebie.
-opadające ramiona
-nakładanie warstw tkanin
- różne odcienie kości słoniowej i bieli połączone z tonami lawendy i bladoróżowych kolorów. 

2. Podaj 3 modele sukni ślubnej ze swojej najnowszej kolekcji, które będą twoim zdaniem bestsellerami.
- z kolekcji Fancy White 2020, będą to modele Ruth, Maya i Aretha

ślub wesele suknie ślubne suknia ślubna sezon 2020 kolekcje sukni ślubnych sezon 2020 Galia Lahav fall 2020 Fancy White 2020 inspiracje porady ślub wesele suknie ślubne suknia ślubna sezon 2020 kolekcje sukni ślubnych sezon 2020 Galia Lahav fall 2020 Fancy White 2020 inspiracje porady 3. Dylematy ślubne - wybrać biel, czy zaszaleć z kolorem?
- Wybierz suknię w odcieniu klasycznej bieli lub kości słoniowej ze szczyptą jasnych kolorów jeśli lubisz przygody ;).

4. Jeśli miałabyś wybrać jeden trend na sezon 2020, byłby to...
Panny Młode chcą się czuć wyjątkowo i pragną zostawić ślad siebie w swojej sukni, dlatego coraz częściej decydują się na niekonwencjonalne kroje i materiały. 

ślub wesele suknie ślubne suknia ślubna sezon 2020 kolekcje sukni ślubnych sezon 2020 Galia Lahav fall 2020 Fancy White 2020 inspiracje porady

Kilka słów o kolekcji Fancy White

Jak światło tańczące na krawędzi przepięknego diamentu, nasza kolekcja ślubna na jesień 2020 była inspirowana przez piękno wewnętrzne. Kolekcja Fancy White celebruje istotę kobiecości i indywidualizm. Wszystko sprowadza się do odbicia tego, kim jest i łączy się ze sprawami, które mają dla niej znaczenie, wliczając to, czego oczekuje od swojej sukni ślubnej. 

Fantazyjne białe diamenty, nieprzejrzyste białe diamenty, które przypominają senny tiul sukni ślubnej odegrały swoją rolę podczas tworzenia tej kolekcji. Szyk opływowych, miękkich fasonów takich jak linia "A", syrenka, czy sukni w stylu księżniczki został zmodyfikowany do obszernych, a jednocześnie delikatnych i nowoczesnych krojów. Każda warstwa z lekkich niczym piórko sukni opowiada swoją własną historie, tak jak każda z warstw osobowości kobiecej opowiada kolejną historię. Zawiłe koronki prześwitują zza cieniutkich warstw tiulu, jedwabiu, organzy, zdobionych przez błyszczące wykończenia takie jak koraliki i dżety. Subtelne odcienie kości słoniowej, delikatnego, bladego różu i lawendy zostały połączone z srebrnymi zdobieniami, tworząc romantyczną i ulotną mgiełkę wokół panny młodej. 

ślub wesele suknie ślubne suknia ślubna sezon 2020 kolekcje sukni ślubnych sezon 2020 Galia Lahav fall 2020 Fancy White 2020 inspiracje porady

Twarzą debiutującej kolekcji sukni ślubnych została transpłciowa modelka Valentina Sampaio. Podziwiana za pewność siebie w ujawnieniu swojego prawdziwego "ja", Valentina stanowi idealną reprezentację tej kolekcji dla kobiety, która wie, że jest unikatowa zarówno na zewnątrz, jak i od środka.  

Wszystko jest piękne i nieustanne, wszystko jest muzyką i rozumem, a wszystko, podobnie jak diament, najpierw jest węglem, a potem światłem”.
—José Martí,

Galia Lahav & Sharon Sever

 

Pełną kolekcję sukni ślubnych Galii Lahav na sezon 2020 - Fancy White zobaczycie poniżej. 

 

Materiał przygotowany przy współpracy z Galia Lahav,
www.galialahav.com

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj