Suknie ślubne 2019 - Anna Sarnowska Studio

O projektowaniu sukni ślubnych można by napisać wiele opasłych ksiąg, jednak nie ma nic przyjemniejszego niż pokazywanie Wam, drogie przyszłe Panny Młode, najnowszych kolekcji sukni uszytych specjalnie na ten Wyjątkowy Dzień. Z ogromną przyjemnością prezentujemy Wam najnowszą kolekcję sukni ślubnych na sezon 2019 autorstwa Anny Sarnowskiej.

ślub wesele suknia ślubna suknie ślubne Anna Sarnowska Studio kolekcja 2019 inspiracje ślubne porady ślubne

Jak pisze projektantka, Anna Sarnowska, inspiracją do stworzenia kolekcji sukni ślubnych na sezon 2019 były spotkania z Pannami Młodymi, rozmowy, oczekiwania i przede wszystkim - marzenia, a wszystko to ujęte w najnowszych trendach obowiązujących w modzie ślubnej. W najnowszej kolekcji znajdziemy więc zarówno styl boho w odsłonie glamour, jak i prostą elegancję, ale z elementami nowoczesnego podejścia do mody ślubnej.

ślub wesele suknia ślubna suknie ślubne Anna Sarnowska Studio kolekcja 2019 inspiracje ślubne porady ślubne

Podobnie jak w debiutanckiej kolekcji, Anna Sarnowska prezentuje nam niezwykle eklektyczne podejście do mody ślubnej - każdy z projektów dostępny w linii na rok 2019 jest odrębną jednostką, jednak patrząc na kolekcję całościowo, widzimy zamysł projektantki - pochwałę kobiecej sylwetki. 


ślub wesele suknia ślubna suknie ślubne Anna Sarnowska Studio kolekcja 2019 inspiracje ślubne porady ślubne ślub wesele suknia ślubna suknie ślubne Anna Sarnowska Studio kolekcja 2019 inspiracje ślubne porady ślubne ślub wesele suknia ślubna suknie ślubne Anna Sarnowska Studio kolekcja 2019 inspiracje ślubne porady ślubne

Każdy model sukni, stworzony w indywidualnym, niepowtarzalnym stylu podkreśla to, co najpiękniejsze u kobiet, a jeśli trzeba, skrzętnie skrywa drobne mankamenty sylwetki. W wielu modelach zobaczymy tak ukochane przez projektantkę głębokie dekolty na plecach w kształcie litery "V", odważne rozporki, a także najpiękniejsze, niezwykle kobiece koronki. Pikanterii kolekcji dodaje fakt, iż oprócz tradycyjnych sukni o linii "A", przylegających do ciała rybek i delikatnych, poszerzanych spódnic znajdziemy także... kombinezony ślubne! Kostiumy to coś, czego zdecydowanie brakowało nam pośród propozycji polskich projektantów odzieży ślubnej.

ślub wesele suknia ślubna suknie ślubne Anna Sarnowska Studio kolekcja 2019 inspiracje ślubne porady ślubne

Fanki minimalistycznych kreacji ślubnych również powinny rozważyć odwiedziny w Studio Anny Sarnowskiej - pośród kolekcji 2019 znajdziemy co najmniej kilka modeli o bardzo oszczędnym, prostym, acz zachwycającym kroju. Jeśli nie należycie do fanek intensywnych, błyszczących aplikacji i bogatych zdobień, koniecznie obejrzyjcie kolekcję. 

Pełną kolekcję sukni ślubnych na sezon 2019 autorstwa Anny Sarnowskiej znajdziecie tu: 

 

Suknie ślubne: Anna Sarnowska Studio,
www.annasarnowska.com

 

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj