Suknie ślubne 2018 - Patricia Szlażko kolekcja Wind

Wind, czyli wiatr, to nazwa najnowszej kolekcji Patricii Szlażko na rok 2018. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z sesji lookbookowej marki!

suknie ślubne projektantka sukni ślubnych Patricia Szlażko kolekcja wind

Jak śpiewał Patrick Swayze,

"Ona jest jak wiatr przenikający moje drzewo
Pędzi przez noc, obok mnie

Prowadzi mnie przez światło księżyca..."

Kobieta jest jak wiatr - dynamiczna, zmienna, eteryczna, nieco humorzasta i lekko uparta. Podczas pracy nad najnowszą kolekcją, projektantka  skupiła się na ruchu, lekkości i kobiecej sylwetce tworząc suknie, które nawet najbardziej niepozorny podmuch powietrza wprawia w poruszenie.

Zwiewne, wiatrem czesane spódnice to najbardziej rozpoznawalne modele kolekcji, do których dobrać można osobny top lub body w duchu coraz bardziej popularnej opcji "mix and match".


suknie ślubne projektantka sukni ślubnych Patricia Szlażko kolekcja wind 

Kolekcja Wind porusza się w klimacie mocno romantycznym, ale wciąż pozostaje jednocześnie w nurcie boho. Jest delikatnie i dziewczęco, ale z nutą kobiecości. Na próżno szukać w niej sztucznego przepychu i bogato inkrustowanych, sztywnych gorsetów. Zamiast tego, znajdziemy w niej przemyślany minimalizm okraszony odrobiną tajemniczości i nostalgii.

suknie ślubne projektantka sukni ślubnych Patricia Szlażko kolekcja wind suknie ślubne projektantka sukni ślubnych Patricia Szlażko kolekcja wind 

 

Więcej zdjęć lookbooka najnowszej kolekcji Patricii Szlażko Atelier zobaczycie w poniższej galerii.

 

Tekst i zdjęcia: Patricia Szlażko Atelier
www.patriciaszlazko.com

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Skomentuj