Wydrukuj tę stronę

Suknie ślubne 2018 - Mia Lavi, kolekcja Fairy Tale

Powolnym krokiem żegnamy sezon ślubny 2017, aby powitać już za kilka tygodni pierwsze Pary, które wypowiedzą słowa przysięgi już w 2018 roku. To także czas pokazów mody ślubnej, prognozowania trendów oraz przygotowań do nadchodzącego sezonu.

 mia lavi fairy tale collection 2018 suknie ślubne ślub wesele suknia na ślub na wesele

Niedawno swoją premierę miała kolejna już kolekcja sukni ślubnych marki Mia Lavi, zachwycając Panny Młode i znawców mody. Czym wyróżnia się Fairy Tale Collection 2018 spośród poprzednich propozycji marki? Zapytaliśmy jej autorki - oto, co nam odpowiedziała!

"Najnowsza kolekcja Mia Lavi Fairy Tale Collection 2018, to podróż do świata baśni- połączenie romantyzmu z minimalizmem - pastelowe, delikatne tiule oraz przestrzenne, ręcznie naszywane kwiatowe detale są motywem przewodnim kolekcji. Dzięki dbałości o każdy szczegół, subtelnie dodadzą zmysłowości, a Panna Młoda poczuje się jeszcze bardziej wyjątkowo. Wielość wzorów sprawi, że każda- nawet najbardziej wymagająca klientka znajdzie coś wyjątkowego dla siebie." - mówi Karolina Czapnik, projektantka i właścicielka marki Mia Lavi. 

mia lavi fairy tale collection 2018 suknie ślubne ślub wesele suknia na ślub na wesele
mia lavi fairy tale collection 2018 suknie ślubne ślub wesele suknia na ślub na wesele

Kolekcja powinna zainteresować szczególnie te Panny Młode, które w swojej sukni ślubnej szukają nowatorskiego podejścia, ciekawego, ambitnego projektu i, przede wszystkim, dopracowania w każdym calu.

Każda z sukien to miniaturowe dzieło sztuki - dopieszczone i wykończone z pietyzmem, aby cieszyć swoim pięknem nie tylko Pannę Młodą, która ją włoży, ale i wszystkich wokół.  W kolekcji znajdziemy nie tylko unikatowe, autorskie kroje, ale i także bogactwo zdobień i wzorów, tak charakterystycznych dla stylu marki. Tym razem, prym wiodą koronki i aplikacje o florystycznych wzorach, których motyw przewija się niemalże w każdym projekcie. 

Również fanki kolorów powinny być usatysfakcjonowane - Fairy Tale Collection 2018 pełna jest delikatnych kolorów z palety pastelowych barw, które szczególnie dadzą o sobie znać w tiulowych warstwach sukni. 

mia lavi fairy tale collection 2018 suknie ślubne ślub wesele suknia na ślub na wesele

Mnogość kolorów, wzorów i fasonów osadzonych na wspólnym motywie przewodnim to zdecydowana zaleta projektów marki, dzięki czemu każda, nawet najbardziej wymagająca Panna Młoda odnajdzie coś dla siebie w najnowszej kolekcji Mia Lavi.

Całą kolekcję zobaczyć możecie w poniższej galerii:

Tekst i zdjęcia: Mia Lavi
www.mialavi.com

Oceń ten artykuł
(1 głos)