Suknie ślubne Berta Bridal – kolekcja jesień 2017

Inspiracje do stworzenia nowej kolekcji sukni ślubnych na jesień 2017 marki Berta Bridal pochodzą ze świata botanicznego, w szczególności – z kwiatów. 

berta bridal 2017 jesien2017 suknie ślubne jesienne trendy ślubne suknia na ślub suknia na wesele panna młoda ślubna stylizacja ślubna Suknia ślubna - Berta Bridal

Jako klejnot koronny świata roślinnego, kwiaty budzą naszą fascynację – możemy wpatrywać się w nie godzinami, podziwiać ich niesamowitą woń, a także niekończące się warianty kolorystyczne ich płatków, wciąż nie mając ich dość. Kwiaty pobudzają i działają na wszystkie nasze zmysły, niezmiennie ciekawiąc nas swoją złożonością.

W jesiennej kolekcji sukni ślubnych marki Berta znajdziemy 30 kreacji, wyrafinowanych zarówno w kroju, jak i swojej strukturze, wynoszących estetykę wykonania na najwyższy poziom elegancji. W ozdobach sukni wyróżniają się przepiękne kwiaty w formie 3D, koronkowe aplikacje a także bogate zdobienia, a to wszystko w połączeniu z odważnymi, nowoczesnymi kolorami.

berta bridal 2017 jesien2017 suknie ślubne jesienne trendy ślubne suknia na ślub suknia na wesele panna młoda ślubna stylizacja ślubna Suknia ślubna - Berta Bridal

Najnowsza, jesienna kolekcja sukni ślubnych, zdecydowanie różni się od poprzednich, ukazując projektowanie i rzemiosło w najlepszej możliwej formie. Wszystkie modele znajdujące się w kolekcji, zostały wykonane z najlepszych dostępnych materiałów, a każda suknia wyróżnia się na tle poprzedniej, tworząc swoją własną, unikatową historię.
W kolekcji znajdziemy suknie zarówno w klimacie boho, art-deco, jak i modele wpisujące się w stylistykę glamour. Tak, jak różnorodny jest świat flory, tak różnorodna jest najnowsza kolekcja – każda suknia jest jedyna w swoim rodzaju, ale równie piękna, jak pozostałe modele. Znajdziemy w niej ogromną różnorodność stylów, jednak wciąż utrzymanych w słynnej stylistyce Berty.

berta bridal 2017 jesien2017 suknie ślubne jesienne trendy ślubne suknia na ślub suknia na wesele panna młoda ślubna stylizacja ślubna berta bridal 2017 jesien2017 suknie ślubne jesienne trendy ślubne suknia na ślub suknia na wesele panna młoda ślubna stylizacja ślubna Suknia ślubna - Berta Bridal

Dzikość natury, poczucie niczym nieskrępowanej wolności oraz śmiałe podejście do projektowania sprawiają, że te suknie zostały stworzone po to, aby każda Panna Młoda, która je włoży, rozkwitła jak najpiękniejszy kwiat w tym ważnym dniu swojego życia.

Suknie ślubne z kolekcji jesiennej Berta Bidal 2017 możecie obejrzeć w galerii poniżej. 

Tekst: Redakcja abcslubu

 

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Skomentuj