Suknie ślubne zrodzone z tradycji pokoleń – Mia Lavi kolekcja 2017

Polski rynek branży ślubnej coraz mocniej otwiera się na trendy napływające do naszego kraju spoza jego granic, w niczym nie odbiegając od jakości zachodnich projektantów, często nawet ją przewyższając.

suknia ślubna suknia na ślub porady inspiracje mia lavi 2017 kolekcja sukni ślubnych 2017 inspiracjesuknia ślubna suknia na ślub porady inspiracje mia lavi 2017 kolekcja sukni ślubnych 2017 inspiracjesuknia ślubna suknia na ślub porady inspiracje mia lavi 2017 kolekcja sukni ślubnych 2017 inspiracjeSuknie ślubne 2017 - Mia Lavi

Koronkowe wykończenia, odważne, podkreślające kobiecą sylwetkę kroje a także niebanalne zdobienia stały się znakiem rozpoznawczym sukni ślubnych marki Mia Lavi. Suknie ślubne tej marki po raz pierwszy ujrzały światło dzienne w 2014 roku i od razu podbiły serca wielu Panien Młodych. Kolejne lata tylko potwierdzają słuszność początkowych zachwytów – firma z roku na rok podnosi swoją pozycję w rankingach najczęściej wybieranych sukni ślubnych przez polskie Panny Młode.

Nowa kolekcja sukien ślubnych 2017  przynosi powiew świeżości rodem z odległych krajów, pozwalając Pannom Młodym wybierać pomiędzy klasyką, a nowatorskim podejściem do tematyki ślubnej. Przepiękne koronki w towarzystwie zwiewnych materiałów ukazują nam nowe oblicze tradycyjnej sukni ślubnej, niekoniecznie w jej klasycznej, białej odsłonie.

W każdym projekcie marki widać niesamowitą dbałość o szczegóły a także pasję w projektowaniu – każda z sukni jest perfekcyjnym odzwierciedleniem filozofii firmy, która tworzy z miłości do piękna i kobiecych kształtów. Nowoczesne wzornictwo, szlachetne materiały i inspiracje rodem z Izraela dają w końcowym efekcie niesamowite wrażenia.

Tworzone przez dwóch młodych i pełnych pasji projektantów, suknie ślubne łączą w sobie zamiłowanie do architektury i faktur z trendami minionych epok, najczęściej sięgając po kroje i rozwiązania charakterystyczne dla lat 60. ubiegłego wieku. Piękno, elegancja i chęć spełniania marzeń kobiet to jedne z jej czołowych haseł.

Stworzone z pasji, miłości do piękna i tradycji – takie właśnie są suknie ślubne marki Mia Lavi.

Tekst i zdjęcia: Mia Lavi
www.mialavi.com
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

1 komentarz

  • Link do komentarza ANETA P niedziela, 22 styczeń 2017 16:55 napisane przez ANETA P

    Przepiękne suknie teraz są ;)kolezanka z pracy szuka własnie ......

Skomentuj