Suknie ślubne inne niż wszystkie – Joanna Niemiec Atelier

Suknia ślubna ma za zadanie wydobyć naturalne piękno Panny Młodej, podkreślić atuty jej sylwetki oraz zamaskować ewentualne mankamenty. Dostępne na polskim rynku suknie ślubne nie ustępują w niczym sukniom zagranicznych projektantów mody, można także powiedzieć, że nieszablonowe myślenie polskich twórców mody ślubnej wyróżnia je na tle innych, kultowych już marek.

 suknia ślubna, suknia dla panny młodej, suknia od polskiego projektantaSuknia ślubna - Joanna Niemiec Atelier
Zdjęcie - Marcin Romański

W natłoku klasycznych sukni ślubnych w fasonie księżniczki i linii A, które są wciąż najczęściej wybieranymi sukniami ślubnymi przez polskie Panny Młode, powolutku przebijają się autorskie, nietuzinkowe projekty sukien w klimatach innych niż tradycyjne. Światowe, znane marki z półki Miry Zwillinger czy Galii Lahav znają i podziwiają wszystkie kobiety, jednak warto wspomnieć, że również w Polsce znajdziemy projekty sukni ślubnych, które są równie pomysłowe, jak i bardziej przystępne cenowo dla przyszłych polskich Panien Młodych.

suknia ślubna, suknia od polskiego projektantaSuknia ślubna - Joanna Niemiec Atelier
Zdjęcie - Anna Cupczyńska

Delikatne, zwiewne, unikatowe, utrzymane w klimacie boho, nieco rusałkowe, a przede wszystkim przepiękne suknie ślubne stanowią idealny wybór dla tych Panien Młodych, które szukają ciekawych, a jednocześnie nowoczesnych rozwiązań w zakresie mody ślubnej.

koronkowa suknia ślubna, joanna niemiec atelierSuknia ślubna - Joanna Niemiec Atelier
Zdjęcie - Anna Cupczyńska

Koronkowe wstawki, prześwity, dbałość o detale i perfekcyjne wykończenie to cechy charakterystyczne dla przedstawionych na zdjęciach sukien ślubnych. W kolekcji znajdują się nie tylko suknie ślubne w klasycznych odcieniach bieli, ale i także lansowane od kilku sezonów kreacje w odcieniach nude, beżu, czy pudrowego różu.

beżowa suknia ślubna, suknia ślubna w kolorze nudeSuknia ślubna - Joanna Niemiec Atelier
Zdjęcie - Anna Cupczyńska

Unikalność projektów, lekkość, a także nowatorskie podejście do mody ślubnej to cechy wyróżniające te suknie ślubne zarówno na rynku polskim, jak i zagranicznym, dzięki czemu śmiało można o nich powiedzieć, że są po prostu - inne, niż wszystkie.

Suknia ślubna - Joanna Niemiec Atelier
Zdjęcie - Anna Cupczyńska

Tekst: Redakcja abcslubu.pl


 

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Skomentuj