Trendy w sukniach ślubnych 2016 - Księżniczki i litera A

Wybór sukni ślubnej to jedna z poważniejszych decyzji, przed jakimi staje Panna Młoda. Często bywa tak, że rzeczywistość weryfikuje nasze wizje i marzenia a to, co podobało nam się na wieszaku, po zmierzeniu wcale nie wygląda już tak dobrze. Wydawałoby się, że przy takiej różnorodności, Panny Młode będą decydowały się na zakup sukni ślubnych w niestandardowych fasonach – nic bardziej mylnego! Zdecydowana większość przyszłych Panien Młodych wybiera suknie w klasycznych fasonach takich jak princessa, księżniczka czy linia A, dlatego dziś przyjrzymy się klasycznym modelom sukni ślubnych, jednak w nieco innym odświeżonym looku.

Suknie ślubne w linii A

Klasyka z dodatkiem koronki – suknie z dekoltem w kształcie sweetheart z bogato zdobionymi elementami koronkowymi.

suknie ślubna, suknia w lini Asuknia ślubna, suknia ślubna 2016

Suknie ślubne z ozdobnym dołem - nuta ekstrawagancji

Wiele Panien Młodych chce się wyróżniać spośród wszystkich innych i właśnie dla nich stworzono suknie z ozdobnymi spódnicami. Niezależnie od tego, czy będą to gładkie falbany, czy nieco postrzępione elementy tiulowe, na pewno stworzą one unikatową stylizację ślubną.

suknia z ozdobnym dołem, suknia  ślubna suknia princessa, suknia księżniczka

Suknie ślubne Princessa - dziecięce marzenia w dorosłości

Każda mała dziewczynka oglądając bajki Disneya marzyła o tym, aby założyć suknię Belli z "Pięknej i Bestii" lub kreację balową Kopciuszka. Niektóre z nas wraz z dorastaniem porzuciły te marzenia o sukni w klimacie balowym, niektóre jednak pragną je zrealizować. Idealnym fasonem dla wszystkich marzących o sukniach w klimacie Disneya są suknie w fasonie księżniczki.

suknia princessa, suknia księżniczkasuknia princessa, suknia księżniczkasuknia princessa, suknia księżniczkasuknia princessy, suknia księżniczkisuknia księżniczki, suknia princessy

Tekst: Redakcja abcslubu.pl
Suknie ślubne: Fasson Dorota Wróbel / www.fasson.pl

Oceń ten artykuł
(6 głosów)

Skomentuj