Suknie ślubne 2016 - Kolekcja MOONS Varsovie

O nowej kolekcji sukien ślubnych Moons można powiedzieć pięknie "mniej, znaczy więcej". Surowa, ale sensualna. Kobieca, ale minimalistyczna. Piękna w formie i prostocie. Idealna. Lekka i ulotna. Zachwyciłyśmy się nią jednogłośnie.

Impulsem do stworzenia kolekcji 2016 był zachwyt nad surowością i sensualnością płynącą z natury. Nowy cykl odzwierciedla kobiecą siłę, wewnętrzną charyzmę, piękno duszy i umysłu. Jest kontynuacją minimalistycznego myślenia Moons o estetyce ślubnej.

Suknie ślubne 2016 - Moons Varsovie

Projekty bazują na szlachetnych jedwabiach, ręcznie układanych plisach z delikatnego szyfonu, francuskich koronkach ze 120-letnią tradycją. Uzupełniają wełniane i kaszmirowe wdzianka, skórzane torebki w kolorze ecru, patynowanego srebra i złota oraz wyrafinowana biżuteria wyplatana na szydełku z dziesiątek metrów srebrnego drutu - zaprojektowana w ramach limitowanej edycji FROU FROU for MOONS Varsovie.
Kolekcja stworzona dla marzycielek, siłaczek, królowych życia, pasjonatek, kobiet wrażliwych oraz tych idących zawsze pod prąd.

suknie ślubne na sezon 2016suknie ślubne na sezon 2016suknie ślubne kolekcje 2016długa suknia ślubna boho

Po więcej zdjęć kolekcji 2016 zapraszamy do galerii > tutaj <
Tekst, zdjęcia i suknie ślubne: www.moons-varsovie.com


Photo: Agnieszka Kulesza & Łukasz Pik
Model: Asia Piwka | New Age Models
Biżuteria: FROU FROU for MOONS Varsovie
Make-up: Magdalena Łach
Fryzura: Aleksandra Płużyńska
Stylizacja: Maria Folta-Szopińska & Magda Socha-Włodarska | Moons Varsovie

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Skomentuj