Panna Młoda w rock'n'rollowym wydaniu. Suknie ślubne 2016 - kolekcja Agaty Wojtkiewicz

Z przyjemnością i uwielbieniem prezentujemy Wam nową kolekcję sukien ślubnych Agaty Wojtkiewicz. Kolekcja niebanalna i nieoczywista dla temperamentnych Panien Młodych ze swoim stylem. Let's Rock!

Rock’n’rollowa Panna Młoda 

To określenie pojawia się z reguły w kontekście charakterystycznej, nieszablonowej sukni ślubnej. Projektantka Agata Wojtkiewicz, poprzez swoją nową kolekcję, nadaje mu jeszcze szerszego wymiaru. "Rock’n’rollowa" oznacza niezależną, świadomą swoich atutów, odważną i przede wszystkim zgodną ze "swoim ja". Takie właśnie są nowe suknie ślubne Agaty Wojtkiewicz – idealne dla Panien Młodych, które w dniu ślubu chcą pozostać sobą.

 suknie ślubne 2016 Agata Wojtkiewicz

Suknie ślubne 2016 - Let's Rock

Suknia ślubna – jak żadna inna, powinna być odzwierciedleniem osobowości, temperamentu i upodobań Panny Młodej. Bo przecież w dniu ślubu jej dobre samopoczucie jest bezcenne! "Panna młoda powinna czuć, że bierze udział w najlepszej imprezie w życiu!" – przekonuje Agata Wojtkiewicz i udowadnia to w swojej najnowszej kolekcji, zawierającej 15 wyjątkowych sukien w rockowym klimacie.

Grzeczne dziewczynki idą do nieba, a odważne… na najlepszą imprezę w życiu!

suknie slubne 2016 kolekcja Agaty Wojtkiewicz

Kolekcja skierowana jest do kobiet, w których duszy gra Rock’n’Roll. Nie oznacza to jednak, że w kolekcji znalazły się tylko ultraseksowne i drapieżne suknie, odbiegające od tradycyjnych modeli. Projekty ślubne Agaty Wojtkiewicz to zetknięcie tradycji z mocnym brzmieniem nowoczesności – minimalizm połączony z wyrafinowaniem, sensualnością, zmysłowością. Celem projektantki było stworzenie takich projektów, które nie przytłoczą osobowości przyszłej Panny Młodej, a pozwolą jej na stworzenie własnej wizji zgodnej z jej marzeniami i stylem.

suknie ślubne 2016
suknie ślubne 2016 Agata Wojtkiewicz
suknie ślubne 2016 Agata Wojtkiewicz
suknie ślubne 2016 Agata Wojtkiewicz

Używając muzycznego języka, kolekcję można określić jako "rhythm&bluesowa nonszalancja zamknięta w eleganckiej i zmysłowej formie". Wyraźny i niekonwencjonalny design rozpieści gusta kobiet preferujących sensualny i tajemniczy styl. Wśród projektów znajdziemy m.in. długie suknie blisko ciała z seksownymi rozporkami, wielowarstwowe sukienki sięgające ziemi, koronkowe kreacje z transparentnymi wstawkami. W kolekcji nie zabrakło też nowoczesnych zestawów, składających się ze spódnicy i topu czy uroczych, a zarazem odważnych krótkich sukienek. Projektantka nie zawahała się sięgnąć po elementy bieliźniane, które w elegancki i subtelny sposób podkreślą atuty sylwetki Panny Młodej.

suknie ślubne 2016 Agata Wojtkiewicz
suknie ślubne 2016 Agata Wojtkiewicz

Dodatki do sukni ślubnej, bo diabeł tkwi w szczegółach

Kolekcję uzupełniają rockowe, skórzane kurtki w kolorze off white, moherowe swetry oraz okrycia z jedwabnych "piór".

"Każda oryginalna, każda fascynująca… Takie właśnie są kobiety, dla których powstały te projekty. Kolekcję tworzyłam z myślą o luksusowej i wysublimowanej estetyce przyszłej Panny Młodej. Dlatego suknie zostały wykonane z zastosowaniem ekskluzywnych jedwabi, szlachetnych koronek i miękkich skór. Każda przyszła Panna Młoda może znaleźć w niej taki model, który najlepiej odzwierciedli jej osobowość, dzięki czemu podczas ślubu i przyjęcia będzie czuła się pięknie i zarazem swobodnie, a ślub stanie się najlepszą imprezą w jej życiu. Let’s Rock!" – wyjaśnia Agata Wojtkiewicz.

Pełną ofertę sukien ślubnych Agaty Wojtkiewicz można znaleźć na stronie: www.agatawojtkiewicz.pl

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Skomentuj