Trendy ślubne 2014, czyli klasyka w nowym wydaniu

Niektórzy twierdzą, że w modzie ślubnej wszystko już było.

W efekcie każdy sezon zaskakuje nowym spojrzeniem na modę ślubną łącząc klasykę z nowoczesnym wydaniem. Co w temacie sukien ślubnych będzie najmodniejsze w nadchodzącym sezonie?

1. Długi rękaw

Obecny rok przyzwyczaił nas do nagich ramion. W kolejnym sezonie odchodzi się od tego trendu na rzecz zakrycia nie tylko ramion, ale całych rąk. Odpowiadając na zarzuty przeciwników, które na pewno się pojawią – nie, długi rękaw nie musi być niewygodny i nie musi „ciągnąć”. W ogóle nie jest koniecznie, by rękawy były częścią sukni. Do bazowego modelu w którym jest nam wygodnie (i pięknie :)) można dobrać urocze bolerko lub koronkowe bądź satynowe rękawki. To świetna opcja w razie chłodu oraz sposób, by w kościele i na sali wyglądać nieco inaczej.


2. Powrót retro

Sezon 2013 zdecydowanie należał do nowoczesnych, minimalistycznych form. Było pięknie, ale bez rozmachu. Tym razem znów witamy retro. Modne będą suknie nawiązujące do dalekich lad 20. i 30. Oczywiście wcale nie trzeba czerpać aż z tak odległych dekad! Miłośniczki romantycznego wydania mogą dowolnie chłonąć z uroczych lat 50. i 60. Co za tym idzie? Do mody ślubnej znów wraca długość ¾! Warto wykorzystać taką okazję na wyeksponowanie szałowych butów ślubnych.


3. Koronki i przezroczystości

To połączenie funkcjonuje już od kilku sezonów, ale kolejny rok to prawdziwy boom na punkcie tej wariacji. Żadnej nagości, ale w zamian przezroczystości, półprzezroczystości, koronki i zdobienia. Będzie romantycznie, melancholijnie i kobieco. Transparentne materiały dyskretnie zakryją plecy i dekolt, pojawiać się będą na brzuchu i nogach. Będzie seksownie i charakternie w eleganckiej oprawie.

4. Efekt motyla

Odchodzi się od kół i stelaży na rzecz dodatkowych halek i tiulu. Ma być dziewczęco i zwiewnie. Popularną „bezę” zastępujemy więc mgiełką. To idealna wariacja na dobrze znane (i lubiane) warstwy. Kroczenie przez kościół w lekkiej kreacji z szeleszczącym tiulem? Brzmi świetnie!

 

Specjalista portalu abcslubu.pl - Studio Mody Evita
www.evita.com.pl

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj