Suknia gotowa czy indywidualny projekt, szyty na zamówienie.Suknia gotowa czy indywidualny projekt, szyty na zamówienie?

Odpowiedź na pytanie użytkowniczki.

Dokonując takiego wyboru należy wziąć pod uwagę wszystkie „za i przeciw”. Oferta salonów sukien ślubnych jest bardzo różnorodna. Znajdziesz tam kolekcje wielu zagranicznych, uznanych firm oraz propozycje polskich producentów, które są  na coraz wyższym poziomie.

Zaletą zakupu gotowej sukni jest to, że zanim podejmiesz decyzję, możesz się przekonać, jak w wybranej sukni będziesz wyglądać. Wadą,  że najbardziej popularne fasony sukien sprzedawane są tam w ilościach masowych i choć musiałabyś mieć strasznego pecha, to jednak może Ci się przydarzyć niemiła niespodzianka, spotkania się oko w oko z panną młodą, w identycznej, jak Twoja, kreacji.

Jeżeli marzy Ci się suknia ślubna, stworzona specjalnie dla Ciebie, poszukaj wyspecjalizowanej firmy, której portfolio Ci się spodoba. Zaletą takiego wyboru jest niewątpliwie oryginalny, niepowtarzalny wygląd. Wadą, że jeżeli nie umiesz sobie, zaprojektowanej dla Ciebie sukni, wyobrazić, efekt końcowy może różnić się od oczekiwanego.

Zadbaj również o sprawdzenie rzetelności i profesjonalizmu wykonawcy. Nie powierzaj tak istotnej sprawy krawcowej – amatorce, tylko dlatego, że jej oferta jest tańsza. Najlepiej działają tu rekomendacje kogoś, kto z usług danej osoby, czy firmy, był bardzo zadowolony.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj