Suknie ślubne z kolekcji Annais 2013 - Feeling

W kolekcji Annais 2013, jak i w słowie Feeling – „uczucie” wyraża się tak naprawdę cała gama uczuć. Wszystko zaczyna się niewinnie, a gdy pojawia się to specjalne uczucie, to znak, że ludzie są sobie przeznaczeni.

Podejmują decyzję o wspólnym życiu, ślubie, dzieciach i to jest piękne... Istota życia "Feeling"... Uczucie na całe życie... Być może zawarte też w najważniejszej kreacji każdej kobiety – sukni ślubnej.

Nasza kolekcja jest odpowiedzią na potrzeby współczesnej Panny Młodej. Dzisiejsze dziewczyny nie są spragnione wystudiowanej elegancji. W wybranej sukni chcą się czuć wolne i kobiece. Często poszukują niestandardowych rozwiązań – np. odpinanych trenów, imitujących ramiączka bolerek, które można zdjąć i zmienić charakter sukni. I takie rozwiązania przygotowaliśmy w Kolekcji 2013. Niewątpliwie kolekcje Annais wyróżniają także akcesoria dobrane do każdej sukni. Współczesna kobieta lubi sięgać po gotowe rozwiązania – dobrane do danej sukni welony i bolerka ułatwiają stworzenie spójnej całości.

Annais słynie z niepowtarzalnych i misternych koronek. W tym sezonie to prawdziwe perełki! Sprawdźcie same.


Tekst i zdjęcia: Salon firmowy Annais Bridal Celebrity

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj