Ślubne stylizacje

Jedni cenią prostotę, inni elegancję i wyrafinowanie. Jaka jesteś i jakie są twoje wyobrażenia na temat ślubu idealnego?

yć może masz już pomysł na swój wielki dzień, na suknię jak z bajki i cały gotowy scenariusz tego dnia. Pomimo coraz mniejszej liczby wesel trwających 2 dni, ciągle mamy zwolenników takich rozbudowanych przyjęć. Ten drugi dzień, co prawda już mniej oficjalny ale nie mniej ważny. Jak natomiast chciała byś zaprezentować się tuż po wielkim dniu, kiedy to czas na dalszą część świętowania. Salony sukien ślubnych i wieczorowych pękają w szwach od propozycji słodkich, uroczych, dziewczęcych sukien idealnych dla romantyczek i nie tylko znajdziesz w nich modele idealne dla każdej panny młodej Oto kilka propozycji:

Makijaż i stylizacja włosów to także istotny element. Delikatne tkaniny, zwiewność i prostota sukni uzupełniona delikatnym makijażem z silniejszym akcentem na oko, cienie w kolorze ziemi, subtelne i matowe, soczyste kolory ust. Co do włosów idealnie pasuje artystyczny nieład pod kontrolą, czyli fryzura pełna wdzięku, klasy z przodu, rozsypane loki i przeplecione warkocze z wplecioną koronką lub opaską.


Autor tekstu: Elżbieta Dobrzyńska
Model: Kamila Moraczewska- Miss Polonia Irlandii 2012 / Miss Publiczności 2012
Model: Beata Augustyniak
MUA/Hair styling: Beata Augustyniak / www.bastudio.pl
Photography: Elżbieta Dobrzyńska, Wlodzimierz Marcin Zaworski / www.4thFloorForPhoto.com
Suknie: Pracownia ED Mariage / www.edsuknie.pl

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj