Ślub na stadionie piłkarskim - stylizacje ślubne

Jeśli kochacie piłkę nożną, a uroczystość waszych zaślubin wypada w czerwcu 2012, to gdzie można lepiej kibicować naszej reprezentacji, jeśli nie na stadionie i to w pięknych strojach ślubnych.


Zamiast tradycyjnego przyjęcia wznieście toast na stadionie piłkarskim! Na pewno Wasz ślub będzie zapamiętany przez szerokie gremium kibiców, którzy będą kibicować nie tylko reprezentacji, ale i Waszemu szczęściu.

Martwicie się, że Wasze stroje nie będą pasować do sportowego stylu imprezy? Nic bardziej mylnego. Mamy dla Was kilka propozycji stylizacji idealnie pasujących do sportowego stylu mistrzostw. Macie problem ze znalezieniem odpowiedniej sukni? Jaką suknię wybrać na niestandardowy ślub EURO? Oczywiście o prostym kroju!

Nie musi być ona nudna. Może być prosta w kroju, na szerokich szelkach, bo przecież ma być wygodnie! Tył sukni może zaskakiwać podwójną spódnicą podkreślony w dolnej części szerokimi skosami ozdobionymi pikowaniem. No i romantyczna kokarda również o prostym kroju!

Fot. Pronuptia Paris Fot. abcslubu.pl / Magia Kadru

Suknia ślubna Pronuptia Paris, model Pure Allure


Jeśli uważasz, że pierwsza propozycja jest zbyt prosta i ascetyczna, a ty masz duszę romantyczki, mamy propozycję również dla Ciebie. Jedwabny dwuczęściowy komplet. Trapezowa suknia z jedwabiu doupion z prostym dekoltem. Romantycznego charakteru nadaje bluzka z jedwabnej organzy z niewielką stójką i słodkimi bufiastymi rękawkami. Tył sukni ozdabia piękna kokarda z organzy.

Fot. Pronuptia Paris Fot. abcslubu.pl / Magia Kadru

Suknia ślubna Pronuptia Paris, model Ines de Boheme


A może jesteście bardziej odważne i wybierzecie bardzo wygodną, krótką podwójnie efektowną sukienkę. Obcisła sukienka z satyny z prostym dekoltem i muślinowa tunika z dekoltem łódkowym , zakrytymi ramionami, luźna na biodrach. Idealna propozycja , abyś mogła swobodnie kibicować reprezentacji.

Fot. Pronuptia Paris Fot. abcslubu.pl / Magia Kadru

Suknia ślubna Pronuptia Paris, model Animation


Do każdej z tych kreacji koniecznie trzeba dołączyć jakiś czerwony detal. Czy to w postaci czerwonego bukietu, czy czerwonej szarfy, a nawet czerwonych czółenek, które na stadionie można zamienić na wygodne trampki lub wersję bardziej elegancką – efektowne jazówki.

Oczywiście po – miejmy nadzieję – wygranym meczu, możecie kontynuować Wasze przyjęcie we wcześniej zarezerwowanej sali weselnej, a może uda się zarezerwować salę tuż przy, lub na stadionie, a taka możliwość również istnieje!

Autor tekstu: Magdalena Oszczepalska, Pronuptia Paris

Zobacz całą sesję zdjęciową Ślub na EURO 2012

Produkcja: Zespół abcslubu.pl / Magia Kadru
Fotografie: Magia Kadru Mirosław Rozwadowski & Piotr Werner / www.magiakadru.pl
Autor Sesji (pomysł i realizacja): Redakcja abcslubu.pl
Suknie ślubne: Pronuptia Paris / www.pronuptia.com.pl
Odzież męska i buty: LAVARD / www.lavard.pl
Buty damskie: Fun in design / www.funindesign.pl
Koszulka „Polska gola”: Escarabajo.pl / www.escarabajo.pl
Biżuteria: APART / www.apart.pl
Bukiety ślubne: Hubert Lamański, Flower Land / www.flowerland.pl
Fryzura: Dorota Walendzewicz, Pracownia Artre /www.facebook.com/PracowniaFryzjerskaArtre
Makijaż: Magdalena Moniczewska, Camouflage / www.camouflage.com.pl
Kosmetyki do makijażu: MARY KAY
Modelki: Magdalena Dąbek, Karolina Bednarska, Basia Szeremietiew
Modele: Dawid Jarociński, Marcin Ponicki
Miejsce: Stadion Miejskiego Klubu Sportowego Cracovia S.S.A. / www.cracovia.pl

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj