Idealna sukienka na wesele

Jeśli zastanawiasz się, co powinnaś ubrać na wesele jako gość – ten artykuł jest dla Ciebie! Wiosna i lato to ulubione pory roku do zawarcia małżeństwa, a wraz z z każdym kolejnym zapytaniem pojawia się pytanie „jak się ubrać na wesele?”.

ślub wesele suknie na wesele sukienki na wesele suknie wieczorowe koktajlowe inspiracje porady zakupy ślubne


Odpowiedź wydaje się oczywista, ale w rzeczywistości wybór idealnej sukienki skrywa pewne sztuczki. Rzeczywiście, istnieje przecież kwestia dobrych manier, tematu ślubu, ukrytego kodeksu zwyczajów i tradycji, które należy spełnić. Jeśli go zaniedbasz, możesz popełnić prawdziwe modowe faux pas… Poza tym, szukając sukienki - nigdy nie lekceważ wszystkiego, co dotyczy Twojej figury. Możesz przecież przy tak szczególnej okazji strojem ulepszyć swoje ciało, podobnie jak wybrać idealne kolory w zależności od odcienia skóry.


Idealna sukienka na wesele a kolory, których należy unikać

Nigdy nie zakładaj sukienki w kolorze białym! Biały jest zwykle zarezerwowany i związany z panną młodą. W rzeczy samej, pierwszą zasadą jest to, by nie odbierać pani młodej uwagi w jej wielkim dniu. Co więcej, nie powinnaś zakładać bieli, nawet jeśli suknia panny młodej jest w kolorze kości słoniowej lub innym kolorze.


Ale nie martw się, jak przekonasz się wchodząc na www.manwoman.co/pl - poza bielą są przecież przeróżne inne kolory, w których będziesz pięknie wyglądać!


A jakie są idealne (i najmodniejsze) opcje dla sukienki na wesele?

  • pastelowe niuanse
  • delikatne wzory


O czym jeszcze pamiętać szukając sukienki idealnej? Staraj się unikać zbyt głębokich dekoltów, czy przesadnie zmysłowych sukienek. Słowa kluczowe gościa weselnego to umiar, takt i wyczucie. Dlatego postaw przede wszystkim na klasyczną elegancję i nie zapominaj, że jeśli ceremonia odbywa się w kościele, dobrą praktyką jest zasłanianie tego, co odsłonięte… Unikaj więc zbyt głębokich dekoltów, kuszących rozcięć, ekstremalnie krótkich sukienek. Co wcale nie znaczy, że Twoja idealna weselna sukienka będzie nudna – szukaj inspiracji rodem z czerwonego dywanu, a zobacz jak wiele można ugrać kierując się przede wszystkim klasą.

 

Artykuł zewnętrzny 

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj