Szczęśliwego Nowego Roku, czyli ślub i wesele w Sylwestra!

Noc sylwestrowa i jej atmosfera sprzyja - rzecz jasna - świetnej zabawie. Jest to również idealny czas do podejmowania życiowych decyzji dotyczących nowej drogi życia.

Zapewne dlatego bardzo wiele zakochanych par właśnie w tę noc się zaręcza. Czy nie byłoby wspaniale w rocznicę zaręczyn stanąć na ślubnym kobiercu? I czy nie byłoby cudownie wraz z rozpoczęciem nowego roku rozpocząć nową drogę życia?
Wejście w nowy etap życia wraz z początkiem nowego roku to ceremonia bardzo niecodzienna, a zarazem uroczysta. Spektakularne oczepiny realizowane  wraz z pokazem sztucznych ogni i patetycznym odliczaniem stwarzają nie zapomnianą atmosferę. Sylwester jest to ulubiony dzień dla młodych par, a także idealna okazja by móc wspólnie z rodziną i przyjaciółmi świętować dwie wyjątkowe okazje.
W takim dniu każda z nas musi wyglądać rewelacyjnie, kreacja musi pasować jednocześnie na ślub, a także na szampańską noc sylwestrową!


W tym sezonie modne są konffetti, błyszczące gadżety, cekiny, szampan i złoto. Rewelacyjna paleta pudrowego różu, złota, wszelkiego rodzaju odcienie szafiru, bieli i srebrnej zieleni to odpowiednie kolory na tą uroczystą noc.


Oprócz cekinowych wstawek w tym sezonie modne są śliskie i połyskujące satynowe tkaniny. Ich kolor z pewnością wyróżni każdą kobietę w tańcu.  Ponadto trendy są także motywy florystyczne. Kwiaty jawią się jako swego rodzaju ozdobnik,  nadając sukniom  świeżości i kobiecości.


Krój i tkanina powinna być dopasowana do sylwetki i pory roku. Suknia winna być niepowtarzalna - jedyna w swoim rodzaju i co najważniejsze komfortowa. Dlatego, szukając odpowiedniej sukni na ten wieczór warto wybierać małe sklepy z unikatowymi modelami lub … oddać się w ręce firmy, która nie tylko idealnie dobierze fason i materiał ale także dopasuje suknię do każdych rozmiarów.


Pełną kreację na sylwestrową noc można skompletować z eleganckimi szpileczkami, na cienkim i wysokim obcasie. Przydać się może także elegancki szal w tym samym kolorze co suknia.


Tekst i zdjęcia: Dagnez
www.dagnez.com

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj