TOKU Bridal powiew świeżości w branży ślubnej

Marka TOKU BRIDAL powstała z myślą o ukoronowaniu kobiecości. Jest to odpowiedź na wciąż rosnące zapotrzebowanie w sektorze ślubnym i na nowe modowe rozwiązania dla kobiet.

 ślub wesele ozdoby do włosów welon toczek opaska inspiracje Panna Młoda TOKU Bridal

Oferujemy unikatowe akcesoria ślubne na głowę. Nasze projekty, łączą w sobie trendy klasyki jak i elementy nowoczesnego stylu. Każde rękodzieło marki TOKU Bridal, powstaje w Polsce i jest starannie wykonane z najlepszych tkanin i materiałów.

ślub wesele ozdoby do włosów welon toczek opaska inspiracje Panna Młoda TOKU Bridal ślub wesele ozdoby do włosów welon toczek opaska inspiracje Panna Młoda TOKU Bridal ślub wesele ozdoby do włosów welon toczek opaska inspiracje Panna Młoda TOKU Bridal

Ozdoby, stanowią piękny dodatek do stylizacji ślubnych jak i odsłon wieczorowych, stając się esencją każdej stylizacji. W stałej ofercie znajdziemy między innymi opaski i toczki wykonane z jedwabiu oraz korony kwiatowe. Pojawiają się też limitowane produkty takie jak kapelusze czy welony.

ślub wesele ozdoby do włosów welon toczek opaska inspiracje Panna Młoda TOKU Bridal ślub wesele ozdoby do włosów welon toczek opaska inspiracje Panna Młoda TOKU Bridal

Jeśli szukasz oryginalnych rozwiązań to zapraszam Cię do świata TOKU!

 

 

TOKU Bridal,
www.tokubridal.com

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj