Trendy 2018 - okrycia ślubne

Mamy Nowy Rok 2018, który przyniósł nam nowe trendy, nowe dodatki i  nowe fasony. Wiele Panien Młodych decyduje się na śluby zimowe lub wczesnowiosenne, ale ma problem z wybraniem odpowiedniego okrycia ślubnego. Zastanawiają się nad płaszczami, marynarkami lub kurtkami, często zapominając o istnieniu tak wdzięcznego okrycia ślubnego, jak etola i peleryna.

Chciałabym Wam dzisiaj pokazać kilka nowości etoli z futer ekologicznych, które przygotowałam na sezon wiosna 2018. Są to nie tylko nowe kolory, ale też ciekawe fasony etoli. W zależności od pogody możecie wybrać etolę bardziej lub mniej zabudowaną.

etola ślubna okrycie ślubne etola pelerynka eko futro GOFashionDesignerZdjęcie po lewej: Anna Cupczyńska Kolor Selektywny  
Zdjęcia po prawej: PerfectLove wedding photography

Etola dla elegantek

Etola z ekologicznego futra norki z krótkim włosem w kolorze ecru to fason bardziej zabudowany. Etola jest zapinana z przodu, więc ręce są wolne. Poza tym cudownie zakrywa plecy, ramiona i można również zakryć lub odkryć dekolt. Taki fason można uszyć prawie z każdego rodzaju futra.

etola ślubna okrycie ślubne etola pelerynka eko futro GOFashionDesignerZdjęcia: PerfectLove wedding photography

Etola dla romantyczek

Druga etola z ekologicznego futra ze średnim włosem w kolorze latte jest niezwykle elegancka i efektowna. Ja osobiście uważam, że futro ze średnim lub długim włosem jest bardziej stylowe i że dodaje fantazji stylizacji ślubnej. Etola jest zapinana z przodu na zatrzask. Przykrywa plecy, delikatnie ramiona i pięknie odsłania dekolt.

etola ślubna okrycie ślubne etola pelerynka eko futro GOFashionDesignerZdjęcia: Anna Cupczyńska, Kolor Selektywny

Pelerynka dla nowoczesnej kobiety

Wytworna pelerynka z ekologicznego futra-norki z krótkim włosem, która ogrzeje i niewątpliwie doda elegancji całej stylizacji ślubnej. Idealny dodatek na chłodne wiosenne dni.

etola ślubna okrycie ślubne etola pelerynka eko futro GOFashionDesignerZdjęcia: Anna Cupczyńska, Kolor Selektywny

Drogie kobietki, pamiętajcie! Etola to tylko dodatek do stylizacji ślubnej, ale dzięki niej możesz "dopieścić" swój wygląd i sprawić, że będziesz wyglądać niepowtarzalnie. A goście na ślubie nie będą mogli wyjść z podziwu.
Pozdrawiam ciepło, Grażyna Osiecka

Tekst: Grażyna Osiecka, GOFashionDesigner, 
www.gofashiondesigner.com

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj