Drugie życie ślubnej etoli

Nie zawsze młode pary na swój ślub wybierają ciepłe miesiące w roku. Wtedy panna młoda musi pomyśleć o ciepłym okryciu pasującym do stylizacji ślubnej.

Z jednej strony nie chce zakładać płaszcza bo chce, aby suknia była widoczna z drugiej strony będzie przecież zimno i trzeba coś ciepłego założyć. Pierwsze co robi, to siada przed komputerem i wpisuje w wyszukiwarkę "okrycie wierzchnie na ślub" lub "szal do sukni ślubnej". Wyskakuje wiele propozycji...są to szale, peleryny i inne okrycia wierzchnie. Przeglądając grafikę, trafia na szal z ekologicznego futra, który bardzo jej się podoba. Jest elegancki. Kolor idealny, i przede wszystkim ciepły. Czy to jest to? Po chwili szczęścia, że znalazła, to o czym marzyła, zaczyna się zastanawiać, co zrobi z takim szalem po ślubie? Czy to jest wydatek jednorazowy? Czy szal z futra może jeszcze wykorzystać do innych celów.

etola slubna, kolor selektywny, gofashiondesignerEtola - GoFashionDesigner
Zdjęcia -  Kolor Selektywny

Otóż tak Drogie Panie. Jak pokazał ostatni konkurs zorganizowany przez portal abcslubu.pl "Wygraj szal od GO fashion designer" było dużo odpowiedzi na pytanie: "Czy etola kupiona na ślub może być przydatna przy innych okazjach? ". Panie wykazały się naprawdę dużą wyobraźnią oraz wiedzą na ten temat. Najwięcej odpowiedzi dotyczyło wykorzystania ślubnego szala do sukni wieczorowej np. na bal karnawałowy. Wyjście do filharmonii czy teatru lub na romantyczną kolację też było często wymieniane. Kobieta chce się czuć pięknie i elegancko wychodząc z mężem czy z przyjaciółmi na wieczorne spotkanie. Dlatego szal z ekologicznego futra dodaje nam szyku i pewności, że jesteśmy szykowne. My się z tym czujemy wspaniale, mąż nie może oderwać od nas wzroku, a przyjaciele wciąż powtarzają: "Jak pięknie dziś wyglądasz!"

Na koniec tej myśli zacytuję słowa uczestniczki konkursu, Pani Magdy: "Za sprawą takiego szala można wyglądać elegancko i seksownie niczym Merlin Monroe".

etola slubna, namyslaw tomaka, gofashiondesignerEtola - GoFashionDesigner
Zdjęcia - Namysław Tomaka

ETOLA Z FUTRA I PŁASZCZA

Istnieją jeszcze inne możliwości zastosowania etoli z futra. Mam tu na myśli stylizację codzienną. W chłodne dni, kiedy nosimy jeszcze płaszcze i kurtki czy ciepłe swetry możemy dodać właśnie futrzany szal do naszej stylizacji. Wtedy będziemy wyglądać niepowtarzalnie i będzie nam cieplej.

namyslaw tomaka, slubna etola, go fahion designerEtola - GoFashionDesigner
Zdjęcie - Namysław Tomaka

SZAL Z DZIANINY FUTERKOWEJ

Taki ciepły i miękki szal z dzianiny futerkowej możemy założyć na koszulę, bluzkę do pracy albo na przyjęcie w ogrodzie u znajomych w chłodne wiosenne wieczory. Na pewno zwrócimy na siebie uwagę!

Jak widać takie okrycie jak szal czy etola z futerka ma wiele zastosowań, a przy tym bezsprzecznie dodaje elegancji i szyku. Wiem, wiem nie każda z Was lubi futra, ale spójrzcie na pokazy mody w Mediolanie, Paryżu, Nowym Jorku czy po prostu na europejskie ulice i nie tylko. Coraz więcej jest różnych dodatków z futer. Na sezon jesień-zima 2017/2018 nawet uszy torebek będą z futra. Ale o tych trendach niebawem napiszę.

etola slubna, go fahion designer, katarzyna bielecEtola - GoFashionDesigner
Zdjęcie - Katarzyna Bielec, BIELEC Dom Fotografii i Malarstwa

"Futro powinno być w szafie każdej kobiety" tak powiedziała właśnie Merlin Monroe. Ona miała na myśli naturalne futro, ale tu nie o to chodzi. Ważny jest styl i szyk, który kobiety osiągały już kiedyś za pomocą futrzanych dodatków. Bierzmy z nich przykład, jak być elegancką i modną kobietą w nocy i w dzień.

Tekst: Grażyna Osiecka, GoFashionDesigner
www.gofashiondesigner.com

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj