Etola, szal czy boa? Piękne i ciepłe okrycia do sukni ślubnej na chłodniejsze dni

Furta kobiety nosiły od zawsze. W latach 20'i 30'  kluczową rolę w wizerunku wyzwolonej kobiety pełniły perły, kapelusze i właśnie futra. To one stworzyły kobietę wytworną, elegancką i z klasą.

Femme fatale na co dzień i na wieczór

Wszystkie gwiazdy tamtych lat: Coco Chanel, Helena Rubinstein, Marlene Dietrich, Tamara Łempicka, Sophia Loren czy Marlin Monroe (dwie ostatnie w latach późniejszych 50') błyszczały na ekranach stając się wzorem do naśladowania. Teraz kobiety myśląc o stylizacji ślubnej wracają do dodatków z futra, które są pięknym dodatkiem do sukni Panny Młodej.

Etole  na ślub z futer ekologicznych

Są one przyjemne w dotyku i nie uczulają. Poza tym etola z futra, to ciekawa alternatywa dla nielubianych przez Panny Młode bolerek. Idealny dodatek do ślubu w stylu vintage lub glamour. Etola dodaje kobiecości i uroku.

etola do ślubu w kolorze ecru, dodatki ślubne dla Panny MłodejEtola do ślubu w kolorze ecruetola ze sztucznego futra lisa do ślubu w kolorze ecru, dodatki ślubne dla Panny MłodejEtola do ślubu w kolorze ecruetola ze sztucznego futra lisa do ślubu w kolorze beżowym, dodatki ślubne dla Panny MłodejEtola z futra w kolorze beżowym

Szal dla Panny Młodej

Szal czy etola do ślubu, nie musi być śnieżno biały czy ecru, choć jest to bezpieczny wybór. W okresie jesienno-zimowym stanowi praktyczne okrycie przed zimnem, a noszone do klasycznych stylizacji idealnie wpasuje się w styl romantyczny.

szal do ślubu w kolorze ecur, dodatki ślubne dla Panny MłodejSzal ślubny ecru szal do ślubu w kolorze ecur, dodatki ślubne dla Panny MłodejSzal ślubny ecru szal do ślubu siateczka w kolorze złotym, złote dodatki ślubne dla Panny MłodejSzal ślubny złoty

Dodatki do sukni ślubnej w kolorze

W ofercie pojawiły się mocno kolorowe etole i szale. Do sukni ślubnej w kolorze ecru, śmiało można dopasować etolę w kolorze "przydymionego" fioletu czy nawet purpury.

purpurowa fioletowa etola do ślubu, dodatki ślubne dla Panny MłodejPurpurowa etola do ślubu

Szal w odcieniach szarości świetnie sprawdzi się w stylu gorącego boho. Nieco odważniejsza Panna Młoda może pokusić się o pomarańczowe boa.

pomarańczowe boa do sukni ślubnej, pomarańcz dla Panny MłodejPomarańczowe boa do sukni ślubnej
turkusowa etola do sukni ślubnej, turkus dla Panny MłodejTurkusowe boa do sukni ślubnej
szare przydymione fioletowa etola do ślubu, dodatki ślubne dla Panny MłodejSzare boa do sukni ślubnej

Ślub to wyjątkowe wydarzenie, które będziecie wspominać przez lata, a wszyscy będą pamiętać Twoją niepowtarzalną, ślubną stylizację.

Tekst i dodatki ślubne: Grażyna Osiecka, GO Fashion Designer
www.gofashiondesigner.com
 
Zdjęcia: K.aren photography

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Skomentuj