Naszyjnik idealny na wesele — jak wybrać właściwy model?

Kobieta, kompletująca kreację, dodatki i efektowne ozdoby na wesele posiada ogromne możliwości doboru elementów robiących wrażenie. Tak, w tym szczególnym dniu wszystko musi przebiegać właściwie, a wygląd zaproszonych na uroczystość gości powinien odzwierciedlać podniosłość chwil. Masz już sukienkę, buty i umówioną wizytę u fryzjera? Jeszcze tylko kosmetyczka i wizażystka. Czy masz już pomysł na efektowną ozdobę dekoltu?

biżuteria kobieca biżuteria inspiracje porady naszyjnik na wesele na ślub biżuteria  na ślub na wesele biżuteria ślubna Łyko

Efektowny naszyjnik na wesele — jak go dobrać?

Przy wyborze naszyjnika na przyjęcie weselne weź pod uwagę swój typ urody oraz kolor i styl kreacji, którą założysz. Jeżeli jesteś kobietą o subtelnych rysach twarzy oraz jasnych włosach doskonale będziesz wyglądała w delikatnym naszyjniku. Dla pań o wyrazistej urodzie, ciemnej barwie włosów oraz oprawie oczu doskonale sprawdzą się naszyjniki, które same w sobie staną się najważniejszym elementem stylizacji. Dobierając naszyjnik na wesele  kieruj się też krojem oraz kolorem kreacji. Jeżeli założysz sukienkę gorsetową lub z głębokim dekoltem, skłoń się ku naszyjnikowi krótkiemu, kulistemu, efektownemu. Jeśli Twoja sukienka ma zabudowany dekolt, możesz dobrać naszyjnik dłuższy, nieregularny. Do sukienek gładkich doskonale pasują efektowne naszyjniki, do tych wzorzystych subtelne, nierzucające się w oczy błyskotki.

Modne naszyjniki na wesele, które zachwycają stylem

Naszyjnik na wesele powinien prezentować wysoką jakość materiałów i  wykonania. Sklep i pracownia jubilerska Łyko we Wrocławiu posiada szeroki wybór naszyjników. Ozdoby na szyję, wykonane z ponadczasowego żółtego złota, nowoczesnego białego złota, zawierające kamienie szlachetne, w tym diamenty z pewnością wpiszą się w Twój gust. W sklepie znajdują się zróżnicowane pod względem kolorów, wielkości, stylu naszyjniki, zachwycające efektownym wyglądem. Znajdź naszyjnik na wesele spośród gotowych dzieł pracowni jubilerskiej najwyższej klasy lub wybierz naszyjnik na indywidualne zamówienie. Poczuj się pięknie, nie przyćmiewając wyglądem Panny Młodej. Naszyjnik personalizowany? Oczywiście! Wyglądaj unikalnie i zachwycaj.

 

 

Materiał zewnętrzny

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj