Royalitess - najnowsza kolekcja biżuterii ślubnej od Koronki Iwogg

Royalitess to kolekcja biżuterii ślubnej obfitującej w zdecydowane, pewne siebie i władcze kobiety. Efektowność przyciągającą spojrzenia zapewniają im oryginalne zdobienia i nowoczesna forma, natomiast swój niezaprzeczalny wdzięk zawdzięczają pełnym uroku, ażurowym i misternie utkanym koronkom. Posiadają również moc olśniewającego blasku obok którego nie sposób przejść obojętnie.

ślub wesele kolczyki ślubne biżuteria ślubna koronkowa biżuteria ślubna Koronki Iwogg Royalitess

Elisabeth, Evelyn, Galia, Eileen, Meredith i Scarlett to gwiazdy zarówno wielkiego formatu, które, jak na ważne osobistości przystało, skupiają na sobie całą uwagę i przyciągają wzrok, hipnotyzując swoim urokiem osobistym i niezwykłym, świetlistym blaskiem. 

Wielkie gwiazdy wyróżniają się na tle innych unikatowymi cechami, charakterem i tym wyjątkowym sznytem, indywidualnym dla każdego z nas. Tak, jak różnimy się cechami charakteru i wyglądu, tak różnią się między sobą elementy kolekcji Royalitess - jako jednostki, wzbudzają zachwyt i podziw, jako pełna kolekcja, stanowią spójną i przemyślaną wizję, która dopełni stylizacji ślubnej każdej, nawet najbardziej wymagającej Panny Młodej.  

Elisabeth to synonim królewskości - imię symbolizujące godność i klasę samą w sobie, zwykle niedostępną na śmiertelników, możliwą do uchwycenia w biżuterii.

ślub wesele kolczyki ślubne biżuteria ślubna koronkowa biżuteria ślubna Koronki Iwogg RoyalitessZdjęcie po prawej- Jasny Kadr Fotografia 

Evelyn czaruje magicznym retro klimatem w wyjątkowym wydaniu. Te kolczyki dodają elegancji, a jednocześnie wyrafinowania noszącej je Pannie Młodej.

ślub wesele kolczyki ślubne biżuteria ślubna koronkowa biżuteria ślubna Koronki Iwogg RoyalitessZdjęcie - Anna Więcławska Fotografia 

Galia to wybór idealny dla skromnych Panien Młodych nieszukających poklasku, o duszy niepoprawnej romantyczki.

ślub wesele kolczyki ślubne biżuteria ślubna koronkowa biżuteria ślubna Koronki Iwogg Royalitess Zdjęcie - Lianna Spodarec Zaczarowane Atelier, Makijaż- Szarli-Makeup

Meredith kusi zmysłowym, kobiecym kształtem i uwodzi głębią spojrzenia w odcieniu szmaragdowego, krystalicznie czystego leśnego jeziora. 

ślub wesele kolczyki ślubne biżuteria ślubna koronkowa biżuteria ślubna Koronki Iwogg RoyalitessZdjęcie po prawej - Anna Więcławska Fotografia
 

Eileen to szalona optymistka witająca każdy nowy dzień z radością, czerpie z życia pełnymi garściami, otacza się dobrą aurą serdeczności.

ślub wesele kolczyki ślubne biżuteria ślubna koronkowa biżuteria ślubna Koronki Iwogg RoyalitessZdjęcie po prawej: Giorgia Sardelli, Makijaż Aleksandra Kwiatkowska MUA

Scarlett symbolizuje pożądanie, zmysłowość i kobiecość - ognisty temperament zachwyca i magnetyzuje, wznieca ogień i pozwala na ogrzanie się jego płomieniami. 

ślub wesele kolczyki ślubne biżuteria ślubna koronkowa biżuteria ślubna Koronki Iwogg Royalitess

6 indywidualności, 6 skrajnie różnych, a jednocześnie niezwykle spójnych projektów składa się na kolekcję Royalitess, pełną niezwykłych gwiazd lśniących niezwykłym blaskiem, unikatowym czarem i mocnym wdziękiem. Chcesz poznać je bliżej? Zapraszam!

 

Materiał przygotowany przez: Koronki Iwogg,
www.iwogg.pl

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj