Stylizacja ślubna Panny Młodej z biżuterią Apart

Stylizacja Panny Młodej to nie tylko suknia ślubna, bukiet i fryzura, ale i także dodatki. To właśnie do nich należy ostatnie słowo, to one nadają charakteru i sznytu Pannie Młodej w dniu ślubu, dlatego warto dać sobie czas na znalezienie odpowiedniej biżuterii ślubnej. 

ślub wesele biżuteria ślubna Apart biżuteria na ślub na wesele biżuteria Panny Młodej Apart Kolczyki i pierścionek - Apart
Zdjęcia - Anka Robi Zdjęcia 

Jak znaleźć najpiękniejszą biżuterię, która będzie pasowała do sukni ślubnej i reszty dodatków? Bardzo prosto - zaczynając od tego, jakiego charakteru szukamy. Elegancja i szyk, klasyka i wytworność, minimalizm, a może eklektyzm i nowoczesne, niesztampowe zestawienia? Srebro czy złoto, a może różowe złoto lub miedź? Wersja maxi, przykuwająca wzrok, czy subtelna forma mikro dodatku? Mając odpowiedzi na te pytania, możesz rozpocząć swoje poszukiwania.

ślub wesele biżuteria ślubna Apart biżuteria na ślub na wesele biżuteria Panny Młodej Apart Biżuteria- Apart
Zdjęcie po lewej - Anka Robi Zdjęcia 

 Jeśli preferujesz nieco lżejsze w formie ozdoby, delikatne wzory z motywem florystycznym na pewno zyskają twoją sympatię. Lekkie, nieco geometryczne, a jednocześnie szalenie ciekawe wzory kolczyków z motywem kwiatów czy wisiory i bransoletki z rozkwitniętym kwiatem lotosu sprawdzą się świetnie jako dodatek do stylizacji Panny Młodej. Niesztampowy wygląd tego rodzaju biżuterii sprawia, że z przyjemnością założysz ją na jeszcze wiele innych okazji po ślubie.

ślub wesele biżuteria ślubna Apart biżuteria na ślub na wesele biżuteria Panny Młodej Apart Biżuteria- Apart
Zdjęcie po lewej - Anka Robi Zdjęcia 

Geometryczne wzory w biżuterii to zawsze dobry wybór, niezależnie od okazji. Modne w tym sezonie motywy okręgów i kuli w wersji pojedynczej lub zwielokrotnionej przyciągają wzrok i dodają powabu. Prezentują się pięknie zarówno jako mocny akcent w postaci dużych kolczyków, z powodzeniem odnajdą się również jako element kompletu w stylizacji ślubnej. Charakterne, a jednocześnie bardzo uniwersalne, pozostaną miło wspominaną ozdobą (nie tylko) ślubną, budząc wspaniałe wspomnienia ilekroć tylko ją włożysz. 

 

Materiał przygotowany przez: Apart,
www.apart.pl

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj