Biżuteria z motywem przewodnim koła - kolekcja Artelioni na wiosnę i lato 2020

Po zimnych, burych miesiącach, zmiana pogody przynosi również więcej słońca i energii w wiosennych i letnich stylizacjach. By dodać im blasku, marka Artelioni przygotowała całą kolekcję bardzo modnej biżuterii opartej na bazie koła. Kolczyki, bransoletki, wisiorki, a może całe komplety z elementami okręgu? Co wybierzesz dla siebie?

biżuteria Apart Artelioni kolczyki bransoletki naszyjniki koło okrągłe okręg inspiracje wiosna lato 2020

Geometria w biżuterii 

Biżuteria oparta na bazie koła to kobiecy dodatek, który nigdy nie wyjdzie z mody. Ponadczasowa, oryginalna biżuteria w bazie z okręgami pojawia się i znika na przestrzeni lat, by powrócić w pełnym rozkwicie w sezonie wiosna- lato 2020. Wykonana z mosiądzu i brązu w kolorze złota, przepięknie podkreśli muśniętą słońcem skórę, doda blasku i elegancji noszącej ją kobiecie. 

biżuteria Apart Artelioni kolczyki bransoletki naszyjniki koło okrągłe okręg inspiracje wiosna lato 2020

Długie kolczyki - kule występują w dwóch formach - mogą swobodnie zwisać u dołu lub pojawiać się już przy zapięciu ozdoby, nadając stylizacji szyku i nowoczesności.  
biżuteria Apart Artelioni kolczyki bransoletki naszyjniki koło okrągłe okręg inspiracje wiosna lato 2020

Florystyczna biżuteria Artelioni

Wiosna i lato kojarzą się z czasem ożywienia przyrody i kalejdoskopu barw, co doskonale odzwierciedla najnowsza kolekcja Artelioni na wiosenno - letni sezon. Mięsiste, trójwymiarowe kwiaty dołączyły do bazy opartej na bazie koła. Kolczyki - stokrotki w wersji białej i czerwonej w komplecie z wisiorkiem sprawdzą się świetnie jako dodatek minimalistycznych stylizacji. 

 biżuteria Apart Artelioni kolczyki bransoletki naszyjniki koło okrągłe okręg inspiracje wiosna lato 2020biżuteria Apart Artelioni kolczyki bransoletki naszyjniki koło okrągłe okręg inspiracje wiosna lato 2020Ostre przyprawy to nie tylko świetny dodatek w kuchni, ale i także w biżuterii - komplet z papryczkami chilli doda pikanterii noszącej go kobiecie. Kaskadowy naszyjnik, kolczyki- koła z zawadiacko zwisającymi strąkami papryki lub pojedyncze, gładkie łańcuszkowe kolczyki dla tych pań, które lubią nieco mniejsze formy, przepięknie uzupełniają się z bogato zdobioną drobnymi papryczkami bransoletką. 

biżuteria Apart Artelioni kolczyki bransoletki naszyjniki koło okrągłe okręg inspiracje wiosna lato 2020biżuteria Apart Artelioni kolczyki bransoletki naszyjniki koło okrągłe okręg inspiracje wiosna lato 2020

 

Te oraz wiele innych modeli biżuterii na wiosnę i lato 2020 marki Artelioni znajdziesz tu.

 

Materiał przygotowany przez: Apart,
www.apart.pl

 

 

 

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj