Jesienna​​ Panna ​​Młoda

Jesień, podobno melancholijna pora roku, a paradoksalnie może poszczycić się pięknymi, intensywnymi kolorami. Jeśli zdecydowaliście się wziąć ślub korzystając właśnie z uroków jakimi obdarowuje nas jesień, warto zadbać o wkomponowanie się w otoczenie trwającego sezonu.

 

Mimo że ta pora roku kojarzy się z ciepłą tonacją kolorystyczną, panie o zimnym typie urody nie muszą rezygnować z marzeń o ślubie w żywych barwach jesieni. Poniżej przedstawiamy nasze propozycje, które pozwolą Pannie Młodej celebrować jeden z
najważniejszych dni w życiu błyszcząc niczym najpiękniejszy październikowy poranek.

Zieleń i fiolet

 biżuteria ślubna biżuteria na ślub swarovski

Kwitnące na polanie fioletowe wrzosy są oznaką nadchodzącej jesieni i to ze względu na nie ta pora roku kojarzy nam się z, między innymi, tym kolorem. Zielono-fioletowy komplet biżuterii marki Piotrowski, wykonany z oryginalnych kryształów Swarovskiego będzie idealnie komponował się z urodą pani zimy, jednocześnie zachowując motyw jesiennych barw.

Złoto

biżuteria ślubna biżuteria na ślub swarovski

Nie bez powodu jesień określa się mianem “złotej”. Naturalny proces jaki zachodzi podczas tej pory roku tworzy rozmaite widoki w postaci złocistych drzew. Możesz dopełnić swoją ślubną stylizację pięknem połyskującego kompletu z kryształów
Swarovskiego w kolorze metalicznego złota, które z pewnością odbiją blask w spojrzeniu każdego z gości.

Dla tych z pań, które preferują tradycyjne rozwiązania proponujemy nieco bardziej stonowany, ale równie zachwycający i zachowany w motywie zestaw. Złota stal szlachetna w połączeniu z połyskującymi kryształami będzie idealnym rozwiązaniem dla tych z pań, które cenią prostotę i elegancję.

Pomarańcz i czerwień

biżuteria ślubna biżuteria na ślub swarovski

Opadające czerwone i pomarańczowe liście są symbolem jesieni. Połączenie złotej stali szlachetnej, białych pereł oraz kryształów Swarovskiego w odcieniach pomarańczy i czerwieni jest zatem bardzo trafnym
odwzorowaniem jesiennych barw. Ujęcie tych kruszców w jedną całość spowodowało, że skromne kolczyki sztyfty będą niezastąpionym dodatkiem do ślubnej sukni. Idealnie sprawdzą się z kreacją, na której dzieje się wystarczająco dużo, a dodanie nienachalnego szczegółu tylko podkreśli spójność całej stylizacji.

Decydując się na ślub w trakcie jesieni masz idealną okazję do eksperymentowania z kolorami. Możesz inspirować się tym co odkrywa przed nami jesienny czas i odejść od tradycyjnej ślubnej biżuterii zestawiając swoją kreację z intensywnymi barwami zieleni, żółci, pomarańczy, czerwieni czy fioletu.

Tekst i zdjęcia: Biżuteria Piotrowski
www.bizuteriapiotrowski.pl

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj