Trendy w biżuterii ślubnej 2017 - klasyka czy nuta szaleństwa?

Ślub, to jeden z tych dni, w którym uwaga i nasz wzrok skupia się na Pannie Młodej. Każda kobieta, w tym ważnym dla niej dniu, chce wyglądać nieziemsko. Jeśli udało im się już przebrnąć przez trud wyboru koloru przewodniego wesela, zespołu, który będzie przygrywał i wymarzonej sukni ślubnej, Panny Młode stają przed kolejnym ważnym wyborem - tym razem, dodatków ślubnych i biżuterii. 

biżuteria sutasz, biżuteria ślubna, biżuteria sutaszowa

W sezonie 2017, wśród prezentowanych na wybiegach, niezliczonych modeli sukien ślubnych, prym wiodą koronki, zwiewne falbany i muślin. Oprócz wszechobecnej bieli, projektanci proponują suknie ślubne w pastelowych kolorach, pudrowym różu, brzoskwiniowym, błękitnym, szarym czy ponadczasowym - nude. Jaką biżuterię mogłybyście dobrać do Waszej wymarzonej kreacji w nadchodzącym sezonie?

Delikatną, nieprzytłaczającą lub okazałą, skupiającą na sobie uwagę, klasyczną lub może właśnie taką z odrobiną szaleństwa? :)

biżuteria sutasz, sutaszowa biżuteria na ślubBiżuteria ślubna - AGAM

W zależności od kształtu dekoltu sukni, zdobień i przede wszystkim Waszych upodobań, możecie wybrać niedługie kolczyki z perełkami w formie sztyftów, lub też nieco dłuższe, ozdobione elementami koronkowymi lub kryształami. Klasyka zawsze wpisze się w obowiązujące trendy, więc sięgajcie po nią śmiało i bez lęku. 

 biżuteria ślubna, sutaszowa biżuteria na ślubBiżuteria ślubna - AGAM

Jeśli Wasza natura nakazuje wyłamać się z ustalonych ram, możecie pokusić się o odrobinę szaleństwa i dać jej upust w formie czy kolorze. Bo, dlaczego nie?! :)

kolorowa biżuteria ślubna, biżuteria ślubna, sutaszowa biżuteria ślubnaBiżuteria ślubna - AGAM

Decydującym czynnikiem przy wyborze biżuterii powinien być komfort i wygoda przyszłej Panny Młodej. To w końcu, powiedzmy sobie szczerze - Jej dzień!

Tekst i zdjęcia: AGAM Agnieszka Mundra
www.agam.biz.pl

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj