Biżuteria na ślub – klasyka gatunku czy wariacja w kolorze?

Przygotowania do ślubu i wesela to długotrwały proces, często męczący, ale przede wszystkim – ekscytujący. Wraz ze zbliżającym się terminem ślubu, u Pary Młodej wzrasta poziom podekscytowania równolegle z poziomem stresu. Choć pewne decyzje wiążą się z jego sporą dawką, to wybór biżuterii ślubnej należy do tych najprzyjemniejszych decyzji ślubnych.

kremowa biżuteria sutasz, kolczyki sutasz

Nazwa sutasz (soutache) pochodzi z języka francuskiego i znaczy tyle, co splot, warkocz znakomicie opisuje ten typ ozdób. Biżuteria sutaszowa jest bardzo efektowna i unikatowa – wpływ na jej wygląd ma nie tylko kunszt wykonawcy, ale też także kolory i rodzaje użytych koralików i sznurków.

Piękne, kolorowe komplety biżuterii przyciągają uwagę wszystkich i przyciągają wzrok. Barwny sutasz ślubny będzie idealnym rozwiązaniem dla tych przyszłych Panien Młodych, które nie boją się kolorów i lubią eksperymentować. Aby stworzyć spójny, ślubny look warto pomyśleć o dopasowaniu kolorów biżuterii do kwiatów w bukiecie lub np. postawić na obuwie ślubne w kolorach wybranego sutaszu.

W przypadku przyszłych Panien Młodych poszukujących czegoś unikalnego, jednak w klasycznych, stonowanych barwach, biżuteria sutaszowa sprawdzi się równie dobrze. Piękne, masywne kolczyki w odcieniach bieli, złamanej bieli, beżów i złota będą pięknym dopełnieniem całości stylizacji Panny Młodej. Uzupełnione o srebrne i kryształowe kamienie, w otoczeniu pereł i srebrnych cyrkonii tworzą biżuterię elegancką i ponadczasową, która będzie służyć swojej właścicielce nie tylko w dniu ślubu, ale i także przy wielu innych okazjach.

biała biżuteria sutasz, białe kolczyki sutaszowebiałe kolczyki sutasz, biżuteria sutasz, ślubna biżuteriakolorowa biżuteria sutasz, kolczyki sutasz, biżuteria sutaszkremowa biżuteria sutasz, biżuteria w kolorze nuderóżowa biżuteria sutasz, kolczyki sutaszgranatowe kolczyki, biżuteria sutaszowa, biżuteria sutaszróżowa biżuteria sutasz, biżuteria sutaszowakolorowa biżuteria sutasz, biżuteria sutaszowa

Tekst i zdjęcia: Moniq Jewelry
www.moniq.eu

Oceń ten artykuł
(1 głos)

1 komentarz

  • Link do komentarza Roksana sobota, 12 listopad 2016 19:48 napisane przez Roksana

    Bardzo ładna biżuteria, oryginalna. Myśląc nad swoim ślubem w przyszłości, chciałabym mieć coś innego, niż cała reszta panien młodych. Kolczyki na pewno świetnie wyglądają. Skromna fryzura, delikatny welon i do tego piękne duże kolczyki.

Skomentuj