Jaką biżuterię założyć do ślubu?

Okazałe kolie wysadzane szlachetnymi kamieniami i bogato zdobione diademy powoli wychodzą z mody. Coraz modniejsze są skromne ślubu, realizowane w zgodzie z naturą. Aby pozostać w zgodzie z takim charakterem wydarzenia, należy dobrać subtelną suknię i dodatki, które jedynie delikatnie podkreślą nasze atuty. Prezentujemy elegancką, ale bezpretensjonalną biżuterię ślubną.

jaka biżuterie wybrać do ślubu, złote celebrytki

Szklane kolczyki pasujące do bukietu

Prawdziwa dama potrafi zachować umiar we wszystkim, również w doborze dodatków ślubnych. Nie wolno przesadzić z ilością ozdób, bo Panna Młoda ma olśniewać przede wszystkim radością i uroczym uśmiechem, a nie obfitą biżuterią. Stojąc przed ołtarzem i patrząc w oczy przyszłego małżonka, skupiamy jego uwagę przede wszystkim na swojej twarzy. Dlatego dużą rolę odgrywają kolczyki.

W naszym guście jest para z kolekcji Venus zaprojektowanej przez Anię Kruk. Kolczyki są niezwykle kobiece i łagodne. Pięknie będą się prezentować z bukietem zawierającym niebieskie wstawki, np. margaretki. Szklane serduszka umieszczono w srebrnych ramkach, artystycznie ozdobionych cyrkoniami. Mimo tak wielu elementów, biżuteria jest stonowana. Kolczyki wiszą na biglu, więc dyskretnie się kołyszą w czasie poruszania głową. W czarującej kolekcji znalazły się również pierścionki tworzące zestaw z ujmującymi kolczykami. Trzeba jednak pamiętać, żeby pierścionek założyć na inny palec, niż serdeczny. Ten obowiązkowo rezerwujemy dla obrączki.

jaka biżuterie wybrać do ślubu, złote celebrytki

Prosty naszyjnik z łagodnym akcentem

Ślubne kolie to bardzo ekskluzywny i wystawny dodatek. Często przyćmiewa resztę biżuterii, a nawet suknię. Zwłaszcza, jeżeli ślubna kreacja posiada prosty fason. Wtedy trzeba uważać, by naszyjnik jej nie zdominował. Model, który szczerze polecamy, wspaniale pasuje do dekoltu w kształcie litery V.

Naszyjnik jest srebrny i posiada ozdobny element przypominający rozłożone skrzydła anioła. Nie są one nachalne, a zaledwie lekko zarysowane. W całości wysadzane cyrkoniami będą się rewelacyjnie komponować z błyszczącymi zdobieniami śnieżnobiałej sukni. Łańcuszek ma bardzo drobny splot, został precyzyjnie wykonany i jest świetnym wyborem dla tych z pań, które planują wziąć ślub w rozpuszczonych włosach. Długość naszyjnika można regulować według uznania. Najlepiej, żeby nie wpadał głęboko w dekolt. Mieniące się skrzydła powinny się znaleźć ok. 5-7 cm nad mostkiem.

jaka biżuterie wybrać do ślubu, złote celebrytki

Skromne i gustowne bransoletki z kolekcji Nero

Dobierając ślubną biżuterię, zwraca się dużą uwagę na kreację. Jeżeli są w nią już wszyte pewne ozdoby, dodatki muszą je uzupełniać. Najczęściej spotyka się suknie z cekinami, np. w postaci pasa. Popularne są też ażurowe wstawki na dekolcie i ramiączkach. Do takich ozdób pasuje srebrna biżuteria, z jednym albo dwoma elementami w danym kształcie. Uniwersalny wzór to koła, bo można je układać w różny sposób.

W przypadku bransoletki Nero, dwa półkola złączono ze sobą, tworząc coś na wzór dwukolorowej obrączki. Białe i czarne cyrkonie wdzięcznie dekorują dodatek. Cienki łańcuszek doskonale wygląda na szczupłym nadgarstku. Bransoletka jest skromna, ale emanuje klasą i elegancją. Niewielki element jest na tyle duży, że pięknie się wyróżnia. Nie ma za to obaw, że przyćmi suknię. Z taką ozdobą będziemy wyglądać pewnie, czarująco i subtelnie.

jaka biżuterie wybrać do ślubu, złote celebrytki

Tekst, zdjęcia i biżuteria: Ania Kruk
www.aniakruk.pl

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj