Kolekcja biżuterii Yvette Jewelry na sezon 2016

Marka Yvette Jewelry zajmująca się bezpośrednim importem i sprzedażą biżuterii ślubnej, w roku 2016 wprowadza do swojego asortymentu kilka nowości - między innymi są to ozdoby do włosów, opaski oraz grzebienie ślubne zdobione perlami i kryształami Swarovski.

opaska z diamentami na ślub, diademOpaska na głowę dla Panny Młodejgrzebyk do fryzury ślubnej 2016Grzebyk do fryzury ślubnej

Kolekcja biżuterii ślubnej 2016 poszerzyła się również o klipsy dla Panien Młodych - absolutna nowość na rynku polskim. W ofercie są przedstawione klipsy zarówno w złocie, jak i srebrze, długie wiszące, jak i przy uchu. Kolorem przewodnim nadal pozostaje biel i granat.

eleganckie kolczyki kipsy srebrneKolczyki klipsy na ślub i wesele

 Tradycyjnym pozostaje szeroki wybór bransoletek i kolczyków ślubnych z kryształami Swarovski. Standardowa długość bransoletki wynosi 17 cm, która pasuje większości kobiet. Natomiast,jeśli istnieje potrzeba, można ją bezproblemowo przedłużyć dzięki specjalnym przedłużkom.

wiszące kolczyki z diamentami swarovskiWiszące kolczyki do ślubusrebrna bransoletka glamour 2016Bransoletka z kryształami

Całą kolekcję Yvette Jewelry znajdziecie w galerii.

Tekst, zdjęcia i biżuteria: Yvette Jewelry

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Skomentuj