Biżuteria ślubna inaczej, czyli pasy biżuteryjne na suknię ślubną

Biżuteria ślubna, której nie zakłada się na szyję, ani na nadgarstek, tylko na suknię ślubną, to doskonały sposób na to, by zamienić suknię ślubną w absolutnie niepowtarzalną kreację.

bizuteryjne pasy do sukni slubnej
Pasy biżuteryjne jako ozdoba do sukni ślubnej - PiLLow Design
Zdjęcie - Black Tree Studio

Idealne rozwiązanie dla Panien Młodych, które uwielbiają oryginalne dodatki i które poszukują sposobów na to, by wyróżnić swoją kreację spośród wielu innych. Misternie haftowane aplikacje mogą okazać się tym drobiazgiem, który całkowicie odmieni ślubny wygląd Panny Młodej, nada mu charakteru i oryginalnej osobowości.

pasy biżuteryjne do sukni slubnej
pasy bizuteryjne
Pasy biżuteryjne do sukni ślubnej

Odważniejszym Pannom Młodym polecamy kolorowe pasy na suknie ślubne, które przełamią tradycyjną biel, mocnym kolorystycznym akcentem.
Kolorowa aplikacja na suknię ślubną powinna nawiązywać do biżuterii i bukietu Panny Młodej. Dobrze byłoby również, gdyby pasowała również to kolorów przewodnich ceremonii.

pasy biżuteryjne do suknie ślubnej
Zielona aplikacja biżuteryjna sutasz w komplecie z kolczykami i opaską do włosów
Zdjęcia - Fotografika
pasy biżuteryjneCzerwony pas biżuteryjny

Pas biżuteryjny w tradycyjnych, ślubnych barwach; bieli, ecru, złota czy srebra, wykonany z pasm sutaszu, koronek, kryształków Swarovski lub pereł, będzie misternym, romantycznym akcentem uzupełniającym delikatny, klasyczny, ślubny look.
Jeśli Panna Młoda decyduje się na ślub tematyczny; folkowy, w stylu rustykalnym, vintage czy boho chic, pas biżuteryjny jest idealnym sposobem na to, aby podkreślić charakterystyczne cechy dla wybranego stylu.
W stylu folkowym, pas niech będzie kolorowy, z czerwonymi, zielonymi, niebieskimi i żółtymi kryształkami, nawiązującymi do tradycyjnych, folkowych motywów.

pas biżuteryjny
Pas biżuteryjny folkowy

Idealne do stylu rustykalnego będą pasy utrzymane w pastelowych barwach, najlepiej nieco "przybrudzonych", wpadających w beże.
Do stylu boho chic idealnie pasują koronkowe aplikacje z piórkami, perłami i kryształkami, w złocie, srebrze i wszystkich odcieniach bieli; od śnieżnej, przez przybrudzoną ivory, ecru, budyniową aż po beże.

Biżuteryjny pas do sukni ślubnej

Styl ten kocha mało oczywiste połączenia kolorów i faktur, dlatego też aplikacja łącząca kontrastujące ze sobą barwy, takie jak złoto i srebro sprawdzi się tu doskonale.
Styl vintage kocha perły i koronki, dlatego, pas biżuteryjny do tego stylu, powinien być wykonany albo z kunsztownych koronek albo z alabastrowych pereł, tak aby wyglądał na sentymentalny detal, prosto z kuferka babuni.

Autor tekstu: Małgorzata Sowa, PiLLow Design 
www.pillowdesign.pl

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Skomentuj