Ślub na Zanzibar - romantyczny, nietuzinkowy, z nutą orientalnych inspiracji - jak Indali

Blogerka Anna Skura i jej ukochany pobrali się w bajkowej scenerii Zanzibaru na tamtejszej plaży. Ania, która uwielbia egzotyczne podróże i kultury, nie byłaby sobą, gdyby nie postawiła na oryginalną stylizację w tym ważnym dniu. Nietuzinkowa koronkowa sukienka, kwiaty we włosach i pierścionki z kolekcji Apart Indali złożyły się na perfekcyjny look boho. Także najważniejsza w tym dniu biżuteria, czyli obrączki z białego złota, pochodziła ze ślubnej kolekcji Apart.

biżuteria Indali

Ślub jak z bajki

Złocisty piasek przesypujący się pod stopami, szum morza, lekka bryza rozwiewająca włosy – trudno o bardziej romantyczną scenerię. Nic więc dziwnego, że wśród Młodych Par coraz większą popularnością cieszą się nadmorskie krajobrazy. Jaką stylizację powinna wybrać Panna Młoda, aby wpasować się w klimat indonezyjskich pejzaży?

Zwiewna i zmysłowa

Nie ma miejsca na ciężkie fasony i materiały przytłaczające sylwetkę. Panna Młoda musi być niczym nimfa woda: zwiewna, zmysłowa, subtelna, eteryczna. W tej roli doskonale sprawdzi się lekka suknia z koronki, z głębokim wycięciem z przodu, odsłaniająca również plecy – dekolt na plecach może kusząco kończyć się tuż nad linią pośladków. Plaża to również idealne tło dla sukni w stylu antycznym. Ważne, aby kreacja nie była sztywnym kostiumem, w którym Panna Młoda z trudem się porusza. Materiał powinien romantycznie oplatać sylwetkę przy podmuchach wiatru. Długość? Najlepiej do ziemi, choć równie dobrze wypadnie kreacja z asymetrycznym dołem – krótszym przodem, a dłuższym tyłem. Miejsce butów na obcasie powinny zastąpić płaskie sandałki. A jeśli Panna Młoda ma ochotę – może wystąpić boso.

Włosy czesane wiatrem

Swoboda powinna zapanować także na głowie. Luz i pozorny nieład to słowa-klucze. Włosy mogą więc być rozpuszczone, najlepiej pofalowane, podobnie jak suknia poddające się powiewom wiatru. Ale mogą też być spięte w postaci niezobowiązującego koczka czy warkocza. Welon? Jak najbardziej, o ile wpasowuje się w nadmorski klimat, a więc – długi, rozwiany, spływający po sylwetce. Zamiast niego głowę ozdobić może kwiecisty wianek.

Delikatna biżuteria z nutą orientu

Biżuteria, która stanowić będzie stylizacyjną wisienkę na torcie, powinna być delikatna, nowoczesna, z orientalną nutą – taka jak biżuteria Indali. Połyskujące srebro ozdobione cyrkoniami pojawić się może w formie niezwykle oryginalnej nausznicy czy bransolety na palec, dekorującej również dłoń. Taka biżuteria przywodzi na myśl eteryczną morską boginię. W klimat plaży idealnie wpasuje się także duży pierścionek wyglądający niczym misternie spleciona kompozycja, elegancka bransoleta czy pierścionek ze zdobieniami w formie anielskich skrzydeł. Ta biżuteria dodała stylu i charakteru.

Biżuteria IndaliBiżuteria IndaliBiżuteria IndaliBiżuteria IndaliBiżuteria IndaliBiżuteria IndaliBizuteria IndaliBiżuteria Indali

Tekst - Apart
www.apart.pl

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

1 komentarz

Skomentuj