Trendy ślubne 2016 w biżuterii

Trendy ślubne 2016, to coraz gorętszy temat ! Poczytajcie, co z biżuterii ślubnej będzie królować w nadchodzącym roku.

Perły i kryształy

Perły, choć unikane przez przesądne Panny Młode, uchodzą za klasykę w ślubnej biżuterii. Ich subtelny blask oraz delikatny biały odcień sprawiają, że mają grono wiernych zwolenniczek. W przyszłym sezonie perły zyskają nową oprawę. Ich romantyczny charakter zostanie przełamany skrzącymi się kryształkami oraz cyrkoniami. Wiosną i latem przyszłego roku delikatne wzory zostaną zdominowane przez okazałe kolie i ozdobne naszyjniki. Nadal jednak w modzie pozostaną ponadczasowe eleganckie wzory oraz opaski do włosów będące połączeniem pereł i kryształków.

trendy w biuterii ślubnej, biżuteria na ślub z perłami i kryształami, trendy 2016Biżuteria i dodatki z perłami - Novia Blanca

Kwiatowe motywy

Dodatki do włosów z motywem kwiatów i liści to propozycja nie tylko dla tych Panien Młodych które wybierają stylizację w stylu boho lub rustykalnym. Grzebyki, opaski oraz spinki zostaną ozdobione mniejszymi i większymi kwiatami. Jeśli odpowiada Wam styl glamour lub retro warto rozważyć kryształową ozdobę z tym motywem.

grzebyki do fryzur ślubnych, panna młoda, trendy w biuterii ślubnej, trendy 2016Grzebyki do fryzur ślubnych - Novia Blanca

Kolor

Biżuteria ślubna w roku 2016 zyska nowe, kolorowe oblicze. Kolor przewodni pojawi się bowiem nie tylko w dodatkach typu bukiet czy buty, ale także w wyrobach jubilerskich. Największym hitem kolorystycznym jak zwykle pozostanie szafir a obok niego fiolet, rubinowa czerwień oraz róż. Panny Młode postawić będą mogły na kamienie szlachetnie i półszlachetne lub cyrkonie oraz kryształki Swarovskiego.

trendy w biuterii ślubnej, granatowa biżuteria dla Panny Młodej

trendy w biuterii ślubnej, szafirowa biżuteria ślubnaSzafirowa biżuteria ślubna

Złoto

Rok 2016 to powrót klasyki - żółtego złota i standardowego, prostego wzornictwa. Złoto to idealne dopełnienie ślubnych kreacji utrzymanych w ciepłych odcieniach bieli i kremu. Ponadczasowy blask żółtego złota pasuje szczególnie brunetkom i paniom o oliwkowej karnacji.

trendy w biuterii ślubnej, zlota biżuteria na ślub i wesele, trendy 2016Złota biżuteria na ślub - Novia Blanca

Klasyka

Także w biżuterii w kolorze srebra lub białego złota prym wiodły będą klasyczne modele. Wiszące kolczyki w kształcie "łezki" oraz dopasowana bransoletka to propozycja bezpieczna, sprawdzona i pasująca do niemal każdej ślubnej stylizacji.

trendy w biuterii ślubnej, klasyczna srebrna biżuteria ślubna dla Panny Młodej, trendy 2016

Tekst, zdjęcia i biżuteria: Novia Blanca

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Skomentuj