Jak znaleźć idealne klipsy ślubne

Ten Dzień zbliża się wielkimi krokami. Przygotowania ślubne idą pełną parą. Masz najpiękniejszą suknię pod słońcem, efektowne ślubne pantofelki, zamówiony bukiet idealny i poszukujesz równie idealnej biżuterii. Znalazłaś już bransoletkę, naszyjnik albo wisiorek oraz kolczyki. Ale nie potrzebujesz kolczyków. Potrzebujesz KLIPSÓW. A klipsów, które będą wymarzonym dodatkiem uzupełniającym Twoją ślubną stylizację, brak…

Klipsy to element biżuterii poszukiwany niezbyt często, stąd też ich wybór na polskim rynku nie jest szeroki. Nie wszystkie przyszłe Panny Młode mają jednak przekłute uszy i nie wszystkie chcą lub mogą nosić kolczyki. Dla tych z Was, drogie Panie, które poszukują właśnie tego elementu biżuterii mamy kilka podpowiedzi i wskazówek, jak znaleźć idealne klipsy ślubne.

Jeżeli wypatrzyłyście już w salonie jubilerskim biżuterię Waszych marzeń i są nią kolczyki, możecie zapytać sprzedawcę, czy istnieje możliwość wymiany zapięć kolczykowych na klipsowe. Nie wszystkie salony wykonują jednak taką usługę i nie we wszystkich fasonach kolczyków można wymienić zapięcia. Można natomiast złożyć indywidualne zamówienie u złotnika lub projektanta biżuterii, który od razu wykona dla Was klipsy zamiast kolczyków. Co więcej, takie klipsy będą zaprojektowane zgodnie z Waszymi wymaganiami co do stylu, fasonu, długości i użytych materiałów, jak również kolorystyki.

Poniżej przedstawiamy kilka przykładów klipsów ślubnych, projektowanych na indywidualne zamówienie.

Śnieżnobiała klasyka z lekką nutką awangardy

Pannom Młodym ceniącym biżuterię z lekką nutką awangardy do gustu mogą przypaść klipsy z perłami Swarovskiego lub przejrzystymi kryształami górskimi, które będą stanowiły niebanalny dodatek do klasycznych sukni ślubnych. Klipsy z oksydowanego (przyciemnionego) srebra doskonale  sprawdzą się również w stylizacjach retro oraz najbardziej modnym w tym sezonie BOHO.

 

klipsy ślubne - biżuteria ślubnaSrebrne klipsy z perłami Swarovskiego - Moccateklipsy ślubneSrebrne klipsy z kryształem górskim - Moccate

Efektowna kobiecość

Idealną propozycją dla Panien Młodych kochających biżuterię z nutką romantyzmu będą natomiast efektowne klipsy – kandelabry, spływające pomiędzy lokami kaskadami pereł i kryształów, bądź kuszące mnogością form i fasonów klipsy z sutaszu. Długie, bogate, niezwykle okazałe, a jednocześnie lekkie, delikatne i bardzo kobiece, z pewnością przykują wzrok zgromadzonych gości, a przede wszystkim – Pana Młodego, stając się wytwornym akcentem ślubnej stylizacji.

klipsy ślubne
Wymienne zapięcia: Srebrne kolczyki (u góry po lewej) i klipsy (u góry po prawej) z serii
„Latawce” z kremowymi i białymi perłami Swarovskiego - Moccate
bizuteria ślubna - klipsy klipsy ślubneWymienne zapięcia: Sutaszowe kolczyki (po lewej) i klipsy (po prawej) z serii
„Sensuelle soutache” w różnych zestawach kolorystycznych. PiLLow Design

 

Kryształowe akcenty kolorystyczne

Projektanci biżuterii ślubnej, poza klasycznymi odcieniami bieli, złota i ecru, oferują również klipsy w pełnej palecie barw dostępnych na rynku kryształów i minerałów. Można je dopasować do odcienia pantofelków, kwiatów w bukiecie, krawatu Pana Młodego bądź nietypowej sukni ślubnej. Mogą stać się również ciekawym przełamaniem kolorystycznym na tle jednolitej, śnieżnej bieli.


klipsy ślubneSrebrne klipsy ślubne z kryształami Swarovskiego w różnych wersjach kolorystycznych - Marisella

Ślubne komplety z klipsami

Wykonane na zamówienie klipsy świetnie sprawdzą się także jako jeden z elementów ślubnego kompletu. Idealnie dopasowane do naszyjnika, wisiora, bransoletki, spinki lub opaski do włosów, mogą stworzyć zestaw, który będzie niemniej ważny niż sama suknia ślubna! Zestaw, który z tą właśnie suknią stworzy jedyną w swoim rodzaju całość.


klipsy ślubne w komplecieKomplet biżuterii z sutaszu z perłami - PiLLow Designklipsy ślubneKomplet biżuterii srebrnej z kryształami Swarovskiego, kryształem górskim i kamieniem księżycowym
Wymienne zapięcia: kolczyki (po lewej) i klipsy (po prawej) - Moccate

Drogie Panny Młode! Szukajcie wymarzonej biżuterii, pytajcie o możliwość dostosowania jej do swoich potrzeb, składajcie indywidualne zamówienia, bawcie się stylami, fasonami i kolorami. To jest Wasz dzień – niech stanie się tak idealny, jak sobie go wymarzyłyście! I niech żadne klipsy nie staną Wam na przeszkodzie!

Tekst: Olga Bogucewicz, Moccate
www.moccate.pl

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Skomentuj