Biżuteria ślubna z charakterem w filmowym wydaniu

Ślubna biżuteria nie musi być nudna i przewidywalna. Wystarczy odejść od klasyki i pójść w kierunku stylizacji niebanalnej i oryginalnej, komponującej się z niesztampowym tematem przewodnim, jakim jest bez wątpienia wesele w klimacie Pulp Fiction.

Wesele w klimacie filmowym
Zdjęcie - Marcin Romański

Filmowy klimat nie dla każdej Panny Młodej

To nie jest propozycja dla nieśmiałych i grzecznych Panien Młodych. Trzeba mieć odwagę i chęć wyróżnienia się na tle pozbawionych wyrazu ślubnych stylizacji. Bo w otoczce nawiązującej do czarnej komedii Quentina Tarantino nie każda Panna Młoda będzie czuła się komfortowo.

Must have to koszulowa bluzka i rozkloszowana spódnica midi zamiast typowej kreacji, na stopach czerwone szpilki, na paznokciach połyskująca czerń, a włosy lśniące i gładko zaczesane – nie ma miejsca na luźne, niedbałe fale. Wszystko to na tle gustownych wnętrz nowoczesnego lokalu.

Bizuteria slubna sutaszBiżuteria ślubna sutasz z charakterem - Moniq Jewelry
Zdjęcie - Marcin Romański

Odrzuć jasne barwy, postaw na czerń i czerwień

Nieszablonowy temat przewodni wymaga też niestandardowego podejścia do ślubnej biżuterii. W tym przypadku nie sprawdzi się sznur pereł czy kolia z delikatnych kryształków. Biżuteria w filmowym wydaniu musi przyciągać wzrok, a przede wszystkim – swoją kolorystyką wpisywać się w barwy dominujące w całej stylizacji. Czerń i czerwień muszą się pojawić!

A co zamiast kryształków i pereł? Sutasz!

Choć kojarzony głównie z rustykalnością i boho, doskonale wpasowuje się również w klimat Pulp Fiction. Misternie wykonane, duże kolczyki z tasiemek w kolorach, a jakże, czarnym i czerwonym, z masywnym kamieniem w środku świetnie wypadną w tej roli.

Biżuteria ślubna z charakteremCzerwono-czarne kolczyki sutasz - Moniq Jewelry
Zdjęcie - Marcin Romański

 

Filmowa biżuteria na głowie i... u Pana Młodego

Ale biżuteria, to nie tylko kolczyki i naszyjnik. Panna Młoda à la Mia Wallace powinna odrzucić romantyczny welon. Zastąpi go fascynator z elementami sutasz i... piórami. Nie można zapomnieć o Panu Młodym, który zamiast klasycznego krawata czy muszki może założyć bolo, czyli ozdobę w kowbojskim (i filmowym!) stylu.

Biżuteria ślubna, fascynator, boloFascynator i bolo - Moniq Jewelry
Zdjęcie - Marcin Romański

Tekst i wykonanie dodatków sutasz: Monika Halicka, Moniq Jewelry
www.moniq.eu

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj