Kolekcja "Prestige" - biżuteria ślubna dla wymagających Panien Młodych

Nowa jakość w biżuterii ślubnej, czyli łagodność delikatnych pasm jedwabistego sutaszu PiLLow Design i nieskazitelny szlif kamieni Swarovski w elementach Novia Blanca – PRESTIGE, kolekcja dla wymagających Panien Młodych!

kolekcja prestige pillow design i novia blanka, biżuteria ślubna połączenie sreba i sutasz

Wyrafinowane, połyskujące milionem iskierek, kryształowe elementy, w objęciach łagodnego, jedwabistego sutaszu to luksusowa i wytworna propozycja biżuterii ślubnej dla wymagających Panien Młodych.
Kolekcja 'Prestige' to niezwykłe dziecko owocnej współpracy dwóch marek ślubnych: PiLLow Design i Novia Blanca! Kunsztownie wykonane elementy z kryształami Swarovski od Novia Blanca zostały oprawione w ręcznie wykonane hafty z sutaszu w pracowni ślubnej PiLLow Design, otrzymując tym samym nowe życie. To absolutnie nowa jakość w dostępnej na polskim rynku biżuterii ślubnej. Jakość, która gwarantuje już nie tylko luksusowe dodatki z najwyższej półki ale jednocześnie jest odpowiedzią na indywidualne potrzeby najbardziej wymagających Panien Młodych. Wśród połyskujących niesamowitym blaskiem, wytwornych dodatków, znajdziecie kolczyki i bransolety oraz grzebienie do włosów, zarówno stylu klasycznym, glamour czy vintage.
kolekcja prestige pillow design i novia blanca, biało-srebrna biżuteria ślubna połączenie sreba i sutasz kolekcja prestige pillow design i novia blanca, biało-srebrna biżuteria ślubna połączenie sreba i sutasz kolekcja prestige pillow design i novia blanca, biżuteria ślubna połączenie sreba i sutasz kolekcja prestige pillow design i novia blanca, biżuteria ślubna połączenie sreba i sutasz kolekcja prestige pillow design i novia blanca, biżuteria ślubna połączenie sreba i sutasz kolekcja prestige pillow design i novia blanca, grzebyk i biżuteria ślubna połączenie sreba i sutasz kolekcja prestige pillow design i novia blanca, grzebyk do włosów połączenie sreba i sutasz kolekcja prestige pillow design i novia blanca, srebrna biżuteria ślubna połączenie sreba i sutasz

Kolekcja 'Prestige' to doskonały sposób na to, by ślubna kreacja była prawdziwie jedyna w swoim rodzaju!

Autor: PiLLow Design i Novia Blanca
www.pillowdesign.pl

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Skomentuj