Biżuteria ślubna w kolorze Marsala

Kolor marsala jest szlachetny jak sycylijskie wino, od którego wziął swoją nazwę. Niezwykle gustowny, a równocześnie – wbrew pozorom – bardzo uniwersalny. Wkradł się na wybiegi i rozgościł się na dobre, nie tylko w kolorystyce ubrań, ale także jako element makijażu czy biżuterii.

Biżuteria ślubna w kolorze  Marsala -  odsłona Hollywood, vintage, glamour

Marsala mieści się gdzieś między przybrudzonym bordo, winną czerwienią a burgundem. Doskonale prezentuje się w zestawieniu ze srebrem i złotem, nic więc dziwnego, że stał się jubilerskim hitem. Masywny pierścionek, bransoletka czy okazałe kolczyki z postarzanego srebra zyskują na elegancji z równie masywnym kamieniem w kolorze marsala.


kolczyki w kolorze marsala, modna stylizacja kolczyki w kolorze marsala, modna stylizacjaKolczyki ślubne w kolorze Marsala - Apart
Zdjęcia - Sebastian Staniszewski

Tego typu biżuteria jest idealną propozycją dla Panny Młodej, która wystąpi w sukni w stylu vintage (może warto wówczas włożyć na głowę diadem z kamieniami w kolorze marsala?). Doda również szyku sukni prostej, klasycznej, jak i kreacji w hollywoodzkim stylu.

Biżuteria ślubna w kolorze  Marsala -  wesele rustykalne, etno lub boho

Marsala będzie stanowić wspaniałą ozdobę stylizacji boho, etno czy rustykalnej. Idealnie wpisuje się barwą.

kolczyki i naszyjnik w kolorze marsala, modna stylizacjaBiżuteria ślubna w kolorze Marsala - Apart
Zdjęcia - Anna Cupczyńska

Marsala w stylizacji ślubnej

Biżuteria to tylko jeden z elementów ślubnej stylizacji. Decydując się na biżuterię w kolorze marsala, warto uwzględnić tę barwę również w makijażu czy dodatkach. Marsala może pojawić się na ustach, paznokciach czy na powiekach. Odważnej Pannie Młodej przypadną do gustu buty w kolorze marsala.

Nie można zapomnieć o bukiecie ślubnym, w którym powinno znaleźć się miejsce dla bordowych amarylisów, róż, storczyków czy goździków. Romantyczna Panna Młoda może pokusić się o zastąpienie welonu wiankiem wykonanym z tych kwiatów.


kolczyki w kolorze marsala, modna stylizacja kolczyki w kolorze marsala, modna stylizacjaKolczyki w kolorze Marsala na ślub
Zdjęcia - Namysław Tomaka


Na tym nie koniec. Marsala jako motyw przewodni wesela może pojawić się również w dekoracji stołów i sali, jako barwa serwet, wiązanek, lampionów, balonów czy ozdób weselnego tortu.

Tekst i biżuteria: Apart
www.apart.pl

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Skomentuj