Od zaręczyn po rocznicę - ślubne trendy Apart

Zaręczyny są otwarciem jednego z najważniejszych rozdziałów w życiu dwojga ludzi, którzy pragną spędzić ze sobą życie.
To również początek podejmowania ważnych decyzji, także tych dotyczących wyboru pierścionka zaręczynowego i obrączek. Ostatecznie to biżuteria, którą zamierzamy nosić przez wiele, wiele lat, a więc wybór powinien być przemyślany i trafiający w gust wybranki.

Zaręczyny

W kolorze

Najpopularniejszy i bardzo pożądany przez narzeczone kamień, czyli diament doskonale wypada w towarzystwie innych szlachetnych kamieni kolorowych. Niezależnie od preferencji co do kruszcu, kolekcje Apart z barwnymi kamieniami i diamentami oferują piękne, romantyczne modele pierścionków, które idealnie pasują na tak wyjątkową okazję. A jakie kamienie proponujemy?

pierścionki zaręczynowe w kolorze pierścionki zaręczynowe w kolorze pierścionki zaręczynowe w kolorze
Nr wzoru: 818 Nr wzoru: 103.219 Nr wzoru: 103.404


Pierścionek z białego złota ze szmaragdem w roli głównej oraz 8 brylantami o masie 0,10 ct; słoneczny, okrągły cytryn w oprawie z klasycznego złota i dwoma brylantami oraz unikatowy, fiołkowy tanzanit, którego barwę podbija białe złoto i aż 14 kamieni o brylantowym szlifie.

Szlachetny minimalizm

Brylant, brylant i jeszcze raz brylant. Szlachetny szlif, perfekcyjna oprawa i minimalistyczna forma projektu to przepis na pierścionek zaręczynowy, który nawet po latach zachowa uniwersalne piękno.
W kolekcji Apart Pierścionki zaręczynowe, wybór takich modeli jest ogromny. 

pierścionki zaręczynowe z brylantami pierścionki zaręczynowe z brylantami pierścionki zaręczynowe z brylantami
Nr wzoru: 101.208 Nr wzoru: 186.107 Nr wzoru: 101.149

   
Różne rodzaje kruszcu, różne rodzaje oprawy, ale niezmiennie prostota, która skupia całą swoją uwagę na kamieniu, czyli brylancie o masie 0,19 ct, 0,16 ct,  lub 0,31 ct.

Ślub - inna klasyka

Przy wyborze obrączek, kluczową jest decyzja, z jakiego kruszcu zostaną wykonane, a to zależy od preferencji przyszłej młodej pary. Nie trzeba ograniczać się wyłącznie do złota, natomiast warto postawić na formę, która łączy w sobie klasyczną prostotę i symbolikę obrączek z delikatnym motywem dekoracyjnym. Takie modele zawsze dobrze współgrają z wybranym pierścionkiem zaręczynowym.

obrączki ślubne ze złota obrączki ślubne ze złota obrączki ślubne ze złota
Nr wzoru: 163 Nr wzoru: 297 Nr wzoru: 175


Białe bądź żółte złoto o próbie 750 lub pallad o próbie 500, ale przede wszystkim dyskretna szyna i delikatne zdobienia krawędzi obrączek to niewątpliwie ich atut.

Rocznica

To już rok? Pierwsza rocznica ślubu przychodzi zaskakująco szybko. Warto, aby ten pierwszy, wspólnie spędzony rok, pozostał we wspomnieniach ukochanej.

W duecie z pierścionkiem

Idealnie dobrany pierścionek zaręczynowy to zawsze ułatwienie przy wyborze rocznicowego upominku. W kolekcjach Apart, pierścionki ze szlachetnymi kamieniami zwykle występują w kompletach, a zatem wybór prezentu będzie łatwy. Może zawieszka lub kolczyki z ulubionym kamieniem?

kolczyki pasujące do pierścionka zaręczynowego kolczyki pasujące do pierścionka zaręczynowego kolczyki pasujące do pierścionka zaręczynowego
Nr wzoru: 818 Nr wzoru: 103.259 Nr wzoru: 103.404


Osiem brylantów, soczysta zieleń szmaragdów i białe złoto, czyli kolczyki lub zawieszki z  oszlifowanym w ciekawy kształt cytrynem lub tanzanitem – obydwie obowiązkowo ozdobione diamentami (w pierwszej oprawiono 9 kamieni, w drugiej brylantowym blaskiem lśni siedem).

Symbolicznie

Nie wyobrażasz sobie innego wyznania z okazji rocznicy, niż słowo "kocham" zaklęte w biżuteryjny kształt i podkreślone diamentowym blaskiem? Miłosny przekaz najsilniej przemawia w dwóch kolekcjach Apart

srebrne serduszko na rocznicę ślubu, złote serce na prezent dla dziewczyny srebrne serduszko na rocznicę ślubu, złote serce na prezent dla dziewczyny srebrne serduszko na rocznicę ślubu, złote serce na prezent dla dziewczyny
Nr wzoru: 181.166 Nr wzoru: 188.107 Nr wzoru: 181.165


Swinging diamonds, czyli maleńkie serduszka wypełnione jednym lub 17 brylantami, które dzięki specjalnej oprawie poruszają się, rozsiewając wokół jeszcze więcej szlachetnych refleksów.

srebrne serduszko na rocznicę ślubu, złote serce na prezent dla dziewczyny srebrne serduszko na rocznicę ślubu, złote serce na prezent dla dziewczyny srebrne serduszko na rocznicę ślubu, złote serce na prezent dla dziewczyny
Nr wzoru: 109.515 Nr wzoru: 109.513 Nr wzoru: 109.514


Magic Moments – ta nazwa ma w sobie całą definicję i filozofię tej kolekcji. Magiczne chwile pod postacią drobnych, pełnych wdzięku naszyjników z białego lub żółtego złota. Symboliczny kształt serca przypieczętowano kroplą brylantowego blasku.

Tekst, zdjęcia i biżuteria: Apart
www.apart.pl
apart logo

Oceń ten artykuł
(4 głosów)

3 komentarzy

  • Link do komentarza AMila poniedziałek, 20 kwiecień 2015 19:09 napisane przez AMila

    Hej dziewczyny obrączki już zakupiliśmy :-)))) teraz Właśnie poszukuję biżuterii do sukni ślubnej ;-) a muszę miec coś oryginalnego ;-)))

  • Link do komentarza marta 87 wtorek, 07 kwiecień 2015 15:18 napisane przez marta 87

    bardzo podoba mi się ta biżuteria choć ja swoją wybrałam w salonie gdzie kupowałam suknie tam panie dobrały mi idealnie do sukni z kamieniami swarovskiego :-))))

  • Link do komentarza brunetka niedziela, 29 marzec 2015 17:09 napisane przez brunetka

    Ciekawe te obrączki z motywem dekoracyjnym, oryginalne.

Skomentuj