Biżuteria ślubna sutasz dla Panny Młodej na wesele w klimacie folk

Wydawać by się mogło, że polski folklor odchodzi na zawsze. Tymczasem, Młode Pary coraz częściej sięgają do motywów folklorystycznych, chcąc ubarwić swój ślub. Kultura polska jest zróżnicowana i bardzo charakterystyczna dla każdego regionu, lecz cechą wspólną jest moc kolorów, piękne wzory, polska gościnność, muzyka i świętowanie do białego rana.

ślub i wesele w stylu folk, góralska stylizacja ślubna
Zdjęcie - Agnieszka Cudak


W najważniejszym dniu dla Panny Młodej, każdy drobiazg jest istotny. To właśnie poszczególne elementy składają się na całość. Każda Panna Młoda chce być wyjątkowa. To w końcu ona jest królową podczas ceremonii ślubnej i przyjęcia weselnego. Warto więc zadbać o akcesoria ślubne, które dopełnią kreację oraz nadadzą jej osobliwy charakter.
Bukiet Panny Młodej powinien kipieć intensywnymi kolorami wiosny i lata. Wianki, plecione z polnych kwiatów. Haftowane gorsety sukni ślubnych, kolorowe chusty oraz pasy. Nie może również zabraknąć biżuterii.
Biżuteria sutasz daje nieskończoną ilość możliwości.

kolczyki sutasz w stylu folk, ślub i wesele w stylu folk pas sutasz do sukni ślubnej, ślub i wesele w stylu folk
Rożowo-zielone kolczyki ślubnne sutasz Pas do sukni ślubnej


Piękne, kolorowe kryształy zostały oprawione w jedwabne taśmy sutasz w odcieniach zieleni oraz różu. Do kolczyków został wykonany pas do sukni ślubnej z atłasowej wstążki oraz sutaszowej aplikacji.

kolczyki i zawieszka sutasz w stylu folk, ślub i wesele w stylu folk, komplet sutasz kolczyki sutasz w stylu folk, ślub i wesele w stylu folk
Sutaszowe kolczyki i zawieszka do naszyjnika ślubnego


Do tego kompletu zostały użyte pięknie wybarwione chalcedony, otulone sutaszem w kolorze ecru oraz fuksja.

Tekst, zdjęcia i wykonanie biżuterii sutasz: Monika Halicka, Moniq Jewelry
www.moniq.eu
moniq jewelry biuteria sutasz sotache

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Skomentuj