Kolorowa ślubna biżuteria sutasz

Kolorowa biżuteria na ślub z każdym rokiem ma coraz więcej miłośniczek koloru. Po pierwsze dlatego, że Panny Młode częściej wybierają kolory i tematy przewodnie wesela, a po drugie kolorowa biżuteria ślubna dodaje urody i ożywia cerę.

Kolorowa biżuteria ślubna sutasz

Zakochane w biżuterii sutasz Panny Młode mają nie lada okazję, by biżuteria powstała specjalnie dla nich i w kolorze o jakim marzą.
Jednak przy wyborze kolorowej biżuterii ślubnej ważne, by kierować się zasadą, iż powinna być zgodna kolorem z bukietem ślubnym. Jeśli Panna Młoda wybierze kolorowe buty do ślubu również biżuteria powinna być w podobnym odcieniu.
Przyjmuje się też, że biżuteria ślubna powinna być jaśniejsza lub idealna kolorem z dodatkami, nigdy ciemniejsza. Ale wybór kolorowej biżuterii ślubnej zacząć należy od dopasowania jej pod swoją suknię ślubną.

Turkusowa biżuteria sutasz na ślub

Propozycja pierwsza - turkusowe kolczyki sutasz - zrobione z pięknych amazonitów, otulone taśmą cyrkoniową, do których zostały dodane krople turkusu.

turkusowe kolczyki sutasz
Turkusowe kolczyki ślubne sutasz


I druga opcja - turkusowe kolczyki wyhaftowane z pasm jedwabnego sutaszu w kolorze ecru oraz turkusowym. Sercem kolczyków są kryształy Swarovskiego. Dół kolczyków zdobi srebrny łańcuszek zakończony kuleczką jadeitu.

turkusowe kolczyk sutasz
Turkusowe kolczyk sutasz


Biało-niebieskie kolczyki sutasz na ślub

Delikatne kolczyki zostały wyhaftowane z taśm sutaszu w kolorze białym oraz niebieskim. W centrum kolczyków znajdują się pięknie wybarwione minerały (jadeity) które okala taśma z białymi perłami. Góra kolczyka została wykonana z białych pereł Swarovskiego.

Niebieska bizuteria sutasz
Niebieskie kolczyki sutasz


Różowa ślubna biżuteria sutasz

Kolczyki kremowo-różowe zostały w całości wykonane ręcznie techniką haftu sutasz (soutache). Jedwabne tasiemki połączone z kryształami, koralikami Toho oraz kryształami Swarovskiego. Idealne na ślub.

różowe kolczyki sutasz na ślub
Różowe kolczyki sutasz na ślub


Granatowe kolczyki sutasz

Kolczyki ecru z granatem - sercem biżuterii są kryształy Swarovskiego otulone sutaszem w kolorze ecru.

Granatowe kolczyki ślubne sutasz
Granatowe kolczyki ślubne sutasz


Fioletowe kolczyki sutasz

Kolczyki zostały w całości wykonane ręcznie techniką haftu sutasz (soutache). Jedwabne tasiemki połączone z perłami Swarovskiego w kolorze białym, różowymi kryształami Swarovskiego oraz koralikami Toho.

 

Fioletowe kolczyki sutasz na ślub
Fioletowe kolczyki sutasz na ślub


Czerwona bransoletka sutasz

Czerwona bransoletka, w centrum której znajduje się czerwony koral, otulony taśmą z czerwonymi cyrkoniami oraz białym i czerwonym sutaszem. Dodane zostały również kule korala oraz drobne koraliki.

Czerwona bransoletka sutasz na ślub
Czerwona bransoletka sutasz na ślub

 

Tekst i wykonanie biżuterii sutasz Monika Halicka, Moniq Jewerly
www.moniq.eu
logo moniq jewelry, biuteria sutas

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Skomentuj