Biżuteria ślubna w kolorze blue. Chłodny niebieski - trend ślubny 2015

Topaz, choć w naturze występuje w kilku wersjach kolorystycznych, najbardziej znany jest jako kamień o barwie wodnego błękitu. Delikatny, a jednocześnie przykuwający uwagę krystaliczną czystością, którą podkreślają doskonałe szlify.

Akwarelowy topaz to doskonały wybór dla podkreślenia wyjątkowych chwil w życiu. W duecie z białym złotem i kroplą diamentowego blasku, podkreśli unikatowość najważniejszych, życiowych decyzji.
Jednym z takich momentów są zaręczyny. Świetliste piękno topazu to idealna ozdoba wymarzonego pierścionka zaręczynowego. Jego barwę podbija oprawa z białego złota i sąsiedztwo diamentów. W salonach Apart dostępne są pierścionki z topazami o precyzyjnych szlifach i różnych kształtach - owalnym,  princessa i gruszka.

pierścionek zaręczynowy z błękitnym niebieskim kamieniem pierścionek zaręczynowy z błękitnym niebieskim kamieniem pierścionek zaręczynowy z błękitnym niebieskim kamieniem
Nr wzoru: 109.287 Nr wzoru: 103.218 Nr wzoru: 117.201


Z takim pierścionkiem o wiele łatwiejszy staje się wybór biżuteryjnego dodatku na ślub. Panny młode, które zdecydują się tylko na wybór kolczyków, mogą dopasować do pierścionka jeden z dostępnych, dyskretnych wzorów. Podobnie, jak w pierścionkach, topaz w kolczykach występuje w towarzystwie diamentów i białego złota. I, co ważne - panny młode, które kultywują ślubne tradycje, od razu będą miały na sobie "coś niebieskiego". I coś pięknego zarazem.

srebrne kolczyki z błękitnymi, niebieskimi kamieniami srebrne kolczyki z błękitnymi, niebieskimi kamieniami

srebrne kolczyki z błękitnymi, niebieskimi kamieniami

Nr wzoru: 109.287 Nr wzoru: 109.506 Nr wzoru:1 09.440


Pierwsza rocznica ślubu, pierwsza Gwiazdka, pierwszy maluch w drodze? Idealnym prezentem na dowolną z tych okazji, a przy tym wypełnionym uczuciami, będzie zawieszka do kompletu. Z topazem w roli głównej, na szczęście.

srebrna biżuteria ślubna z niebieskimi, błękitnymi kamieniami srebrna biżuteria ślubna z niebieskimi, błękitnymi kamieniami srebrna biżuteria ślubna z niebieskimi, błękitnymi kamieniami
Nr wzoru: 109.287 Nr wzoru: 109.506 Nr wzoru: 109.440


Tekst i zdjęcia: APART
www.apart.pl

Oceń ten artykuł
(4 głosów)

3 komentarzy

 • Link do komentarza sylwestrowa niedziela, 28 grudzień 2014 13:17 napisane przez sylwestrowa

  Bajeczny kolor! Białe złoto świetnie podkreśla barwę topazu.

 • Link do komentarza jessie środa, 03 grudzień 2014 22:00 napisane przez jessie

  takiego chłodu elegancji . bardzo piękna

 • Link do komentarza MI. wtorek, 02 grudzień 2014 21:32 napisane przez MI.

  Ile blasku jest w tej biżuterii! Piękna.

Skomentuj