Zimowa Panna Młoda - baśniowa inspiracja ślubna

Na przedprożu pory roku gęsto najeżonej chłodnymi iskierkami i oprószonej lekkim puchem białego śniegu, niczym cukrem pudrem przychodzimy do Was z garścią prawdziwie zimowych, białych inspiracji...Zupełnie nowy, rzeźki sezon ślubny, mamy już tuż tuż przed sobą... zatem zimowe inspiracje są tu bardziej niż na miejscu.

Okres Bożego Narodzenia i następujący zaraz po nim czas karnawału to apetyczny kąsek dla zimowej Panny Młodej. Trudno bowiem o piękniejszą scenerię, niż ta, w której calusieńki świat tonie w czystym, białym puchu, po którym figlują słoneczne promienie tworząc spektakle światła pełne roziskrzonych reflesów... Sceneria jak z bajki, czekająca tylko na białą damę, Pannę Młodą która odegra w niej swoja najważniejsza w życiu a w dodatku główną, bo pierwszoplanową rolę.

Pozwólcie zatem, zimowe Panny Młode, że zaserwujemy Wam dzisiaj tą zimową inspirację, utrzymaną w baśniowym klimacie... którą z prosto z krainy lodu przyniosła ta Zimowa Czarownica...

stylizacja ślubna biała czarownica, biżuteria sutasz


Zimowe czarownice wcale nie mają czarnych kotów i porwanych w strzępy szat pokrytych pajęczynami i mchem... nie latają też na miotłach... Zimowe czarownice są bieluteńkie i czyste jak śnieg, zamiast okrutnego mroku mają w sobie tajemniczy ogień, są zimne, lecz tylko z pozoru... hipnotyzują swoim nieprzeniknionym wzrokiem i czarują zimowym wdziękiem...

stylizacja ślubna biała czarownica, biżuteria sutasz stylizacja ślubna biała czarownica, biżuteria sutasz
stylizacja ślubna biała czarownica, biżuteria sutasz
stylizacja ślubna biała czarownica, biżuteria sutasz


Biżuteria "Serenity" została wyhaftowana z jedwabistych pasm śnieznobiałego sutaszu. Jej serce stanowią przepiękne kryształy Swarovski w formie szlifowanych migdałów. Intrygująca, romantyczna, delikatna ale jednocześnie wyrazista ażurowa forma nadaje tej biżuterii niepowtarzalnego, wykwintnego charakteru, idealnego dla Panny Młodej szykującej się do zamążpójścia w zimowej, mroźnej scenerii.


Tekst i wykonanie biżuterii soutache: Małgorzata Sowa, PiLLow Design
www.pillowdesign.pl

Model: Marianne D
Make-up: Ety Make Up
Biżuteria: PiLLow Design
Magiczna Laska: Shortie
Śnieg: Snow Bussiness International Ltd
Photo: Quality Pixels Photography

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Skomentuj