Owocowa bomba, czyli apetyczna Panna Młoda w biżuterii sutaszowej marki PiLLow Design

Pełna ognistego temperamentu i wigoru oraz energii ukrytej w soczystym miąższu świeżych owoców...
Pannie Młodej, poszukującej intensywnych i wyrazistych akcesoriów ślubnych proponujemy prawdziwie smakowe, pełne słodyczy, owocowe i kolorowe dodatki.

Sutaszowa biżuteria ślubna z pracowni PiLLow Design, wykonana z pasm jedwabistego, delikatnego sutaszu, skomponowana z najwyższej jakości kamieni naturalnych i kryształów Swarovskiego, skomponowana ze smakiem i zaprojektowana tak aby podkreślić i uzupełnić pełne barw stylizacje wymagającej, owocowej Panny Młodej.
Orzeźwiająca słodycz pachnących sierpniowym lasem, nabrzmiałych od granatowego soku, jeżyn, łagodna soczystość pastelowego arbuza czy rześki, kwaśny, smak żółciutkiej jak słońce cytryny...oto znamiona owoców, które odpowiednio skomponowane w ślubne kreacje, mogą doskonale oddać osobowość i usposobienie szykującej się do zamążpójścia damy. Apetyczne rubiny i połyskujące, przeźroczyste, szmaragdowe kwarce, cytrynowe kryształy Swarovskiego o nieskazitelnym szlifie oraz te zupełnie transparentne, połyskujące niczym królewskie klejnoty, skomponowane w sutaszową biżuterię ślubną, która doskonale podkreśla odświętną kreację.
Niezależnie od tego, który owoc oddaje sedno charakteru kobiety, może on doskonale podkreślić jej naturę, stanowiąc jednocześnie niepospolite, świeże i absolutnie obłędne uzupełnienie w zasadzie każdej stylizacji ślubnej. Manipulując kolorem i formą można stworzyć niepowtarzalną i niezapomnianą stylizację, która pozostanie na długo w pamięci zarówno państwa młodych jak i ich gości.

Autor tekstu i wykonanie biżuterii sutasz: Małgorzata Sowa, PiLLow Design
www.pillowdesign.pl
logo Pillow design

fioletowa biżuteria sutasz soutache fioletowa biżuteria sutasz soutache

fioletowa biżuteria sutasz soutache

żółta cytrynowa biżuteria sutasz soutache

żółta cytrynowa biżuteria sutasz soutache

żółta cytrynowa biżuteria sutasz soutache

różowo zielona biżuteria sutasz soutache

różowo zielona biżuteria sutasz soutache

różowo zielona biżuteria sutasz soutache


Fotografie: Marcin Romański / www.marcinromanski.com

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj