Biżuteria sutasz dla jesiennej Panny Młodej

Zdawałoby się, że najgorętszy sezon ślubny mamy już za sobą a wszystkie śluby, które odbyć się miały, już się odbyły...Nic bardziej mylnego!

Amatorów jesiennych ślubów jest całkiem sporo. Nic w tym dziwnego. Nasza polska, złota jesień nęci swoim nostalgicznym i nastrojowym charakterem, kusi mnogością barw. Jaka inna pora roku daje tak cudownie kolorwe tło dla tej wyjątkowej ceremonii? Złocista, pomarańczowa i czerwona barwa jesiennych liści, które u schyłku roku przybierają cała paletę tych ciepłych barw stwarza wyjątkową okazję do wykreowania wyjątkowych, ślubnych stylizacji.

Jesiennej Pannie Młodej proponujemy finezyjne, kunsztowne koronki sukni ślubnej i delikatne, jesienne akcenty kolorstyczne, które niebywale pięknie skomponują się z nastrojowym wyrazem złotolitego tła. A do koronek, oczywiście – perły, bo perły i koronki są jak stare, dobre, w dodatku niebywale szczęśliwe małżeństwo. Ta ślubna klasyka sprawdza się zawsze. Jest w niej uroczysty i wytworny charakter, który pasuje idealnie do jedynej w swoim rodzaju atmosfery towarzyszącej ślubom.

biżuteria sutasz dla jesiennej Panny Młodej
biżuteria sutasz dla jesiennej Panny Młodej
Biżuteria sutasz - PiLLow Design
Fot - Alina Bobrowska


Alabastrowe perły prezentowanych dodatków ślubnych, zostały oprawione w jedwabiste pasma sutaszu w kolorze ivory. Taka biżuteria jest łagodna w wyrazie i subtelnie podkreśla piękno całej stylizacji tworząc spójną, harmoniją kompozycję.

biżuteria sutasz dla jesiennej Panny Młodej biżuteria sutasz, jasna biżuteria ślubna
Biżuteria sutasz - PiLLow Design
Fot - Alina Bobrowska
Fot - Małgorzata Sowa, PiLLow Design


Dla Panien Młodych, które nie lubią pereł zaproponujemy niezastąpione i zawsze modne kryształy Swarovskiego. Gama kolorystyczna tych kamieni z całą pewnościa pozwoli na to, by kolor biżuterii korespondował z pozostałymi dodatkami ślubnymi; bukietem lub wystrojem sali weselnej. Doskonały szlif, złocista barwa kamieni, ażurowa i delikatna kompozycja biżuterii sutaszowej i prawdziwie jesienny bukiet ślubny, pełen pysznych, ciepłych barw. Czyż taka Panna Młoda nie wygląda intrygująco?

biżuteria sutasz na jesień
jesienna biżuteria soutache
Biżuteria sutasz - PiLLow Design
Fot - Marcin Młodkowski
biżutera sutasz złoto i krem biżutera sutasz złoto i krem
Fot i biżuteria sutasz - PiLLow Design


Tekst i wykonanie biżuterii sutasz: Małgorzata Sowa, PiLLow Design
www.pillowdesign.pl

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Skomentuj