Biżuteria ślubna skrojona i szyta na miarę czyli biżuteria sutaszowa

Każda Panna Młoda zna to ciepłe mrowienie w okolicy żołądka, które dyskretnie acz cierpliwie, z uporem, przypomina dzień po dniu o ślubnych przygotowaniach... Niekiedy to mrowienie jest czystą przyjemnością, która pobudza do działania i dodaje pozytywnej energii na każdym kroku przygotowań przedślubnych, niekiedy natomiast jest podszyte łagodnym zniecierpliwieniem... każda Panna Młoda bowiem przeżywa ten czas na swój własny sposób....

Kiedy prawie wszystko jest gotowe, zaproszenia rozesłane, fotograf i kamerzysta oraz weselna kapela wybrane, menu ustalone, a suknia ślubna, już w pełnej krasie oczekuje tego pięknego dnia, nadchodzi moment wytchnienia i relaksu. Najczęściej wtedy właśnie, w atmosferze spokojnego wyczekiwania, rozpoczynają się poszukiwania tych drobniejszych dodatków ślubnych: bukietu, butów i biżuterii...

Jest wśród ofert biżuterii ślubnej ta, którą można "skroić i uszyć na miarę".. na miarę potrzeb koloru, fasonu i stylu. Biżuteria, która pod względem barw, może być idealnie dopasowana do kreacji ślubnej lub innych ślubnych dodatków. Ręczny haft sutaszowy, bo to o nim mowa, daje nieskończoną ilość możliwości. Misterna technika pozwala na stworzenie prawdziwie oryginalnych i niepowtarzalnych dodatków, pełnych orientalnego, subtelnego piękna, wyrazistych form i bogactwa użytych w niej minerałów i kamieni jubilerskich.


W pracowni artystycznej Małgorzaty Sowy, paca wre. Warsztat aż kipi od kamieni pełnych blasku... subtelnego piękna szlifowanych kryształów górskich i kwarców, połyskujących iskierek białych cyrkonii i nieskazitelnego szlifu kamieni Swarovskiego... w spokojnej, pełnej twórczej weny atmosferze powstają indywidualne projekty ślubne, dopasowane do osobistych preferencji i potrzeb kobiet, powierzających los swoich ślubnych dodatków w profesjonalne ręce projektantki biżuterii marki PiLLow Design. Milimetr po milimetrze, z zegarmistrzowską precyzją, powstają kunsztowne, finezyjne hafty, projektowane indywidualnie tak, aby dodatki biżuteryjne stanowiły spójne, harmonijne uzupełnienie ślubnej stylizacji.


Jest w tej biżuterii ukryty temperament i jedwabista łagodność. Duże formy pozwalają na szaleństwo ornamentów, arabesek i zdobień dla Pań lubujących się w okazałej, bardzo wyrazistej biżuterii. Dodatkowo, sutaszowe, haftowane kolczyki, nawet te gabarytowo okazalsze, nie obciążają ucha i są bardzo wygodne w noszeniu. Wszak wykonane są z lekkiego jak piórko, jedwabistego materiału ... Amatorki delikatniejszych dodatków z cała pewnością znajdą również coś dla siebie... nieduże dodatki mogą stanowić doskonałe uzupełnienie stylizacji i stanowić przysłowiową kropeczkę nad "i".

Biżuteria: Małgorzata Sowa, PiLLow Design
www.pillowdesign.pl


Tekst: Redakcja Panna Młoda
Fotografia plener: Adam Szachtsznajder
Fot. produktowa: Małgorzata Sowa, PiLLow Design

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj