Kolczyki czy naszyjnik – co wybrać w dniu ślubu?

Sukienki ślubne zazwyczaj nie są zabudowane - projekty zwykle odsłaniają kobiecą szyję, dekolt, a czasem nawet ramiona. Tak wyeksponowana szyja kusi, aby ją ozdobić.

Efekt może być znakomity, pod warunkiem, że Panna Młoda rozważy wybór biżuterii w kontekście fryzury i tego, czy założy w ten wyjątkowy dzień kolczyki, coś na szyję, czy zdecyduje się na obydwa elementy.

Jeśli Panna Młoda chciałaby mieć i kolczyki, i naszyjnik warto wziąć pod uwagę jeden z kompletów z kolekcji Apart. To subtelne zestawy kolczyków i maleńkich zawieszek, doskonale uzupełniających się i nie dających wrażenia nadmiaru.
W zależności od stylizacji, można wybrać nowoczesny design z białego złota z brylantem; białe perły osadzone w koszyczkach z klasycznego złota lub dyskretny zestaw z cyrkoniami i odrobiną srebra.

Nr wzoru: 100.471

Nr wzoru: 100.669

Nr wzoru: AP123-3517

Nr wzoru: AP123-3745

Nr wzoru: AP122-6548

Nr wzoru: AP122-6522


Jeśli panna młoda chce wyeksponować swój nienaganny dekolt, może zdecydować się tylko na kolczyki. Wówczas warto postawić na bardziej widowiskowe projekty, pod warunkiem, że jako uczesanie wybierze gładką fryzurę i minimalistyczne ozdoby we włosach czy prosty welon. Doskonałym wyborem będzie kombinacja blasku brylantów i diamentów o szlifie markiza, zatopionych w białym złocie; lekkie ażurowe kolczyki dla wielbicielek żółtego złota bądź efektowna kompozycja ze srebra pokrytego skrzącą się powierzchnią cyrkonii, oprawionych metodą micro setting.


Nr wzoru:
103.199


Nr wzoru: AP122-3456

Nr wzoru: AP122-3980


Trzecia opcja, to postawienie wyłącznie na biżuterię na szyję. Przy pięknie wykrojonych, gładkich dekoltach, takie rozwiązanie będzie idealne. W tym przypadku można zdecydować się na piękną formę i lśnienie kompozycji cyrkonii o różnej wielkości; doskonale sprawdzi się absolutna klasyka, czyli krótki sznur pereł z elementami z białego złota, w którym zatopiono diamenty.
Dla absolutnych minimalistek, dla których uroczystość zaślubin ma przede wszystkim głęboko religijny charakter idealna będzie biżuteria – symbol, czyli subtelny krzyżyk na szyję.

 


Nr wzoru: AP122-0544


Nr wzoru: 103.315

Nr wzoru: AP120-7772

Tekst i zdjęcia: Apart
www.apart.pl

Oceń ten artykuł
(4 głosów)

Skomentuj