Granat - ślubny trend 2014. Biżuteria ślubna SEZAM

Christian Dior mawiał iż granat to jedyny kolor, który może konkurować z czernią.

Angielska nazwa navy blue wzięła się od koloru mundurów noszonych przez brytyjskich oficerów marynarki wojennej, następnie wprowadzonych również w innych marynarkach świata.
Może dlatego gdy myślimy o granatowym jako o mocnym trendzie w modzie ślubnej, to pierwszym skojarzeniem jest styl marynarski. Granat można  podać w tej najbardziej oczywistej stylizacji z dodatkiem bieli i czerwieni i jest to świetnie brzmiące trio.
Gdy doda się mu blasku złota, pudru różu, soczystości zieleni to właściwie każda stylizacja od vintage do glamour jest możliwa.
W każdej z odsłon jest kolorem eleganckim, przyciągającym wzrok.
Doskonale prezentuje się z wieloma kolorami. Jedynie z czernią nie są zbyt dobrymi towarzyszami, tak jakby król mógł być tylko jeden.
Stanowi świetne tło zarówno dla złota, srebra czy brylantów. Przepiękna jest biżuteria wykonana z barwionego na odcienie błękitu tytanu.
Kolor granatowy to jeden z hitów w propozycjach wszystkich marek odzieżowych.
Króluje w sklepach, na wybiegach, na czerwonych dywanach oraz rozpycha się mocno łokciami w branży ślubnej.  Jest tu obecny już od  momentu planowania ślubu i wyboru zaproszeń, przez dekoracje do kreacji zarówno Młodej Pary jak i druhen.
Niewiele panien młodych zdecyduje się na czerń czy to w ubiorze, czy w aranżacjach ślubnych lub weselnych, ale z granatem w przyszłym sezonie chętnie zatańczy niejedna.
Będą takie które zatańczą w granatowych sukniach ślubnych, w kobaltowych butach, ze świeżo poślubionym mężem odzianym w granatowy garnitur, rzucą bukietem w odcieniach błękitu a nad ranem okaże się, że zgubiły kolczyk z szafirem.

I odtąd granat już nie będzie tym bagatelizowanym byle kolorkiem kojarzonym z mundurkiem szkolnym.
Będzie królem.


Specjalista portalu abcslubu.pl - Jubiler Sezam
www.jubilersezam.pl

Oceń ten artykuł
(1 głos)

1 komentarz

  • Link do komentarza bababay sobota, 19 kwiecień 2014 09:54 napisane przez bababay

    Bardzo fajny pomysł. Ślubuje we wrześniu i jeśli chodzi o biżuterię to wiem tylko tyle, że będzie artystyczną i, że będzie pochodziła ze sklepu internetowego :) Może skuszę się na granat... ;)

Skomentuj