Karnawałowe, wieczorowe zestawienie - Corundum Spark i Aga Paul

Blask kryształów w biżuterii SPARK firmy Corundum i utrzymane w miejskim minimalistycznym stylu kreacje Agi Paul to kolejny duet, który brał udział w sesji zdjęciowej na żywo podczas Jubinale 2011. Prezentowane zestawienie jest świetną propozycją na sylwestrowe przyjęcie, jak i kreację wieczorową na zimowy ślub.


Biżuteria Spark, wykonywana z kryształów SWAROVSKI ELEMENTS, charakteryzuje się drobiazgowością wykonania, wielością elementów, a przede wszystkim nowatorskimi kształtami. Użycie dużej ilości kryształów sprawia, że biżuteria lśni intensywnie i skrzy się w każdym świetle różnymi barwami.


Firma Corundum stale rozwija wzornictwo, poszerzając ofertę o nowe projekty - Obok bardzo klasycznych, eleganckich wzorów można znaleźć coś dla pań, które uwielbiają bawić się strojem, eksperymentować z kolorami, kształtami i fakturami.


Aga Paul jest absolwentką Krakowskiej Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru i Międzynarodowej Szkoły Charakteryzacji Filmowej i Teatralnej Marii Ewy Dziewulskiej w Warszawie.
Kolekcje marki „PURE by AGAPAUL” powstają w atelier projektantki – są one skierowane do osób świadomych zmian zachodzących w modzie, bardzo starannie selekcjonujących ubiór.


Kryształowa biżuteria SPARK doskonale współgrała z monochromatycznymi ubiorami, całość zaś dała wyrafinowany i elegancki efekt, który z pewnością docenią miłośnicy klasycznego szyku.

Tekst - żródło: www.jubinale.com
Sesja zdjęciowa:
Autor: Aleksandra Zubrzycka / Redakcja portalu abcslubu.pl
Pokazy Jubinale 2011 r. – PODUKCJA:
Produkcja: ABCSLUBU.PL/ FASHION COLOR
Fotografie: Anna Ciupryk / www.anionam.com
Organizacja sesji: Aleksandra Zubrzycka/abcslubu.pl
Modelka: Anna / FASHION COLOR / www.fashioncolor.pl
Makijaż: Oskar Bachoń / www.oskarbachon.pl
Fryzury: Wojtek Kasprzak /wojtekkasprzak.pl
Stylizacja: Paulina Nowik / www.fashioncolor.pl
Filmy: Necki Production / www.necki.webs.com
Retusz: Dawid Żądło / www.dawidzadlo.deviantart.com

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj