Sposób na stylizację ślubną z efektem WOW - imponujące kolczyki ślubne z autorskiej kolekcji "Wiktoria", zaprojektowane w pracowni PiLLow Design.

Długie, pełne kunsztownych arabesek kolczyki haftowane jedwabistym sutaszem, to doskonały sposób na odmienienie klasycznego, ślubnego looku w niecodzienną i wyjątkową stylizację, która na długo zapada w pamięć.

Zdecydowana i bardzo wyrazista biżuteria, której kolor można dopasować tak, by wpisywał się w barwy przewodnie ślubu i wesela, jest lekka i wygodna w noszeniu.

biżuteria ślubna kolczyki biżuteria ślubna kolczyki grzebień do włosów biżuteria ślubna kolczyki sutasz

Zdobiona kamieniami Swarovski Elements, cyrkoniami jubilerskimi lub nawet naturalnymi minerałami biżuteria nadaje wykwintnego charakteru ślubnej stylizacji.

biżuteria ślubna kolczyki sutasz biżuteria ślubna kolczyki sutasz biżuteria ślubna sutasz kolczyki biżuteria ślubna sutasz kolczyki

Ażurowa forma kolekcji sprawia, że pomimo swoich gabarytów, nie przytłacza ona całej stylizacji i pięknie komponuje się ze ślubnymi koronkami. Doskonale również komponuje się z gładkimi sukniami z odsłonionymi ramionami.

biżuteria ślubna kolczyki sutaszbiżuteria ślubna sutasz kolczyki

Kolekcja "Wiktoria" dedykowana jest tym Pannom Młodym, które pragną wyjść poza klasyczny kanon dodatków ślubnych i stworzyć stylizację z efektem WOW.

biżuteria ślubna sutasz kolczyki grzebień do włosówbiżuteria ślubna sutasz kolczyki

Link do kolekcji: https://pillow-design.pl/bizuteria-slubna/wiktoria

 

Tekst i zdjęcia: PiLLow Design,
www.pillow-design.pl


 

 

 

 

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj